• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    HOUMLES: Mě to taky vadí, ale zřejmě jsme v menšině a Nyx to bere jako vlastnost, nikoli chybu. Obejít se to dá zapnutím reklam, takže můžeš bejt jako já exot s prémiovkou a s reklamama.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    kdysi jsem mival premiovku a stval me jeden problem, kterej zmizel kdyz mi premiovka vyprsela. ted jsem byl obdarovan 7 denni zkusebni verzi a problem je tu znovu. takze pocitam, ze to ma neco spolecnyho s tim...
    jsem v bookmarcich a vedle jednotlivych klubu vidim pocet neprectenych prispevku.
    kdyz nemam premiovku, vlezu do toho klubu a pak dam v prohlizec back tak se vratim zpatky na bookmarky a u toho klubu uz nevidim zadny neprecteny prispevky.
    ale kdyz je premiova verze aktivni, tak vlezu do klubu, kliknu na back a u nazvu klubu mam porad neprecteny prispevky dokud neudelam refresh stranky nebo nevlezu do jinyho klubu.
    je to docela neprijemny protoze vzdycky kliknu dovnitr klubu, zkouknu v rychlosti jestli me treba neco zajima a kdyz ne tak jdu zpatky a beru to jako precteny. s premiovkou tam ale porad vidim neprecteny a tak se blbe orientuje co uz jsem cet a co ne :)
    odzkouseno na chrome i FF.
    ma nekdo podobnej problem?
    NYX
    NYX --- ---
    DNF: razeni do slozek tam neni, jde je ale oznacit stejnym tagem.
    DNF
    DNF --- ---
    Mam otazku ke galeriim - jak je to vymysleno a jak se to ma pouzivat? Chtel jsem to zkusit, ze sem dam fotky z posledni akce, ale nepodarilo se mi vytvorit zadnou galerii nebo neco podobneho, jen jsem videl uploadnute soubory, jinak nic. Kdyz jsem se ptal znamych, zjistil jsem ze galerii nikdo nepouziva, protoze nevi jak funguje, pripadne to zkusili a vzdali. Stejne jako ja. Nakonec jsem to dal na picasu, protoze tady to funguje nejak prapodivne.
    Vi o tom nekdo nejake blizsi info?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Hadam ze kvuli poplatkum provozovateli tehle sluzeb.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DWAY: Prohlizec nepodporuje UTF-8 ?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Pouzivam blue skin a z nejakeho duvodu se mi na booku nezobrazuji ikonky (pocet novych obrazku a linku)

    http://i.nyx.cz/files/00/00/11/00/1100393_41b1f27b079c27653149.png?name=Výstřižek.PNG

    nevite v cem je problem?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Při zvětšení stránky (základní styl) horní pole pro hledání bobtná směrem DOLEVA (k uživatelskému jménu a času) a může překrýt červenou informaci o příchozí poště.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: jj uz ok
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: tak snad opraveno
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: Firefox 25.0.1 s podvrzenym UA 1280x1024
    NYX: jj mam dark skin s menu vlevo
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: aha, uz to vidim. asi problem jen dark skinu, opravim snad jeste dnes.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: jaky prohlizec, jake rozliseni apod?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    nemenily se ted nejak skiny? Polozky v menu ted vypadaj dost divne kdyz se na ne najede a cely se to hejbe
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NYX: tak je to OK i na těch Windowsech. díky moc za rychlou opravu.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NYX: doma na Linuxu OK, dík moc, ještě pak zkusím ty pracovní Win7
    NYX
    NYX --- ---
    DANIELSOFT: je to ted ok?
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    ahoj,

    používám Operu (12.16) a v ní se mi poslední cca týden stává, že Nyx nedonačítá stránku: zkrátka v tabu s Nyxem se pořád točí kolo a snaží se něco načítat. Dělá to deterministicky vždycky, v práci (Win7) i doma (Arch Linux). Hlavně v těch Windowsech to dost brzdí surfování.

    Error konzole mi praví:

    [12/01/13 23:52:36] CSS - http://www.nyx.cz/skins/blue/nc.css?1385535177
    Linked-in stylesheet
    -moz-box-shadow is an unknown property
    Line 1:
    ng:2px;font-style:normal;-webkit-box-shadow:dimgrey 0px 1px 3px;-moz-box-shadow:

    [12/01/13 23:52:36] CSS - http://www.nyx.cz/skins/blue/nc.css?1385535177
    Linked-in stylesheet
    Unrecognized function
    Line 1:
    -image:-webkit-gradient(linear, left bottom, left top, color-stop(0.5, #dec51f),

    [12/01/13 23:52:36] CSS - http://www.nyx.cz/skins/blue/nc.css?1385535177
    Linked-in stylesheet
    Unrecognized function
    Line 1:
    near, left bottom, left top, color-stop(0.5, #dec51f), color-stop(0.5, #f5d60e),

    na Firefoxu to nedělá, asi něco specifického pro Operu.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NYX: ne
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: a pribyde tam neco pri tom kliknuti na sledovat?

    tohle tam pise jquery a nemelo by to nicemu vadit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam