• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KYRBI: divy se stejne nahazou pod sebe, ne? muzes udelat pres tabulku treba.

    jinak osobne mi <div style="width: 30%">test</div> normalne proslo.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Chtěl jsem v nástěnce vytvořit 3 sloupce přes div za použití style="width:30%;", bohužel v % to nefunguje, jen v px, takže bych se zeptal, jestli k tomu neexistuje nějaká alternativa, přece jen né každý má stejné rozlišení, a když bych já si udělal nástěnku na 1920*1080, tak by to asi nevypadalo nejlépe na 800*600, nebo opačně. Díky. :)
    NYX
    NYX --- ---
    jinak na bete jsou trochu procistene nacitane JS, tak snad jsem nevyhodil nic co by se jeste pouzivalo. plus nejake upgrady a nova minifikace, tak pripadne chyby hlaste
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: A koukam ze uz to nerve ani normalne ... hezkypekne :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Vsimnul jsem si, ze kdyz v quick chatu pouziju >, tak uz to nerve html syntax error ... tisicere diky!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    rozbil se systém pro hlášení chyb... No input file specified.

    ale jinak jsem chtěl do kudlanky hodit FR, aby se do logu v klubu zapisovaly i změny v nastavení obecných práv a externího přístupu, dík.
    DNF
    DNF --- ---
    NYX: ted kdyz vidim ze se nepriradil nazev v prispevku tak me to napadlo taky :)
    NYX
    NYX --- ---
    DNF: asi byla diskuze smazana
    DNF
    DNF --- ---
    hoj, na [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ] je odkaz na [ ], do ktereho treba ja nemam pristup .. to by asi nemelo byt ve verejne napovede, nebo to ma duvod?
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    JITTUE: Mozna by to slo i jinak, ale jsem prd it a tohle mi prislo stejny jako "resetovat"
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    NYX: Odinstalovat/nainstalovat chrome
    NYX
    NYX --- ---
    JITTUE: a prozradis jak? ted mi to hlasi druhy clovek.
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: hm, nejspíš
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: ignore?
    SITH
    SITH --- ---
    mam u nejakeho prispevku -4 minus, ale když tam přijdu a rozkliknu si kdo jak hlasoval, tak vidím jen dvě ID u mínusků. Jakto že nevidím další dva?
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    NYX: hotovo opraveno :)
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    NYX: tak akorát jsem vysondovala, že když jedu přes mozillu, vše funguje bez problémů, v chromu jsem spustila resetování prohlížeče do základního nastavení, ale ani to nepomohlo :/
    NYX
    NYX --- ---
    JITTUE: popravde nemam tuseni, chrome s timhle problemy nemiva. navic nechapu proc se zobrazuje jen neco a ne nic nebo vsechno.
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    ahoj, při nedělním podvečeru jdu za vámi s dotazem lamy a předem se omlouvám, jestli zbytečně zdržuju, ale už jsem vyzkoušela vše co mě napadlo a nic nepomáhá...

    Včera jsem si začala všímat lehké diskrepance při zobrazování nyxu (W 8.1, Chrome) v diskuzích se nezobrazovaly vůbec ikony pro hodnocení a ostatní v téhle oblasti, po instalování poslední verze adobe flash a aktivování pouze jedné verze shockwave flash se mi zobrazují "alespoň" ikony vlajka a odpadkový koš...V poště ve výpise poslední konverzace se nezobrazují ikony u IDček - půlměsíc když jsou off či silueta když on. Ve výpise diskuzí se nezobrazují ikony za počty nových příspěvků.
    Vše viz obrázek. Tušíte prosím jak z toho ven?

    A teď při nahrávání obrázku koukám a ikona pro přidání fotky nikde...

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Ok, chapu, ono by to bylo vhodne jen ve specifickych pripadech no. Ale diky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam