• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co
    možnost pro kluby vypnout mazání vlastních postů?
    možností editace vlastních postů (a jejich historií) alá FB?
    JACOB
    JACOB --- ---
    Me by se zase docela libila moznost anonymni odpovedi.
    Tzn. ze v klubech, kde by tato moznost byla povolena by se ID cloveka, ktery si nekde v checkboxu v postovacim okne zaskrtne, aby se jeho ID zobrazilo, tak se jednoduse nezobrazi. Spravci klubu by jeho ID samozrejme videli.
    Pripadne mit cele kluby automaticky anonymni (se stejnou podminkou viditelnosti pro spravce, tzn. mit ten checkbox automaticky zapnuty).

    Nemam premiovku a ani o ni neuvazuju, takze si uvedomuju, ze pokud se to vubec implementuje, tak rozhodne ne pro me, ale stejne to zkousim :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Ahoj vsem,
    mam navrh na "vylepseni". Tyka se vesmes klubu, kde si majitele nepreji, aby se reagovalo na prispevky (typicky auditka s fotkami), kde stejne lidi reagujou, pak jsou ostatni nervni, museji to mazat, dostavaj bany, atd., vsichni zname.

    Rozbalovaci pod-diskuze u prispevku. Nerusi ty, ktere nezajima, a naopak, ti, kteri prispevek komentovat chteji, mohou po kliknuti na ikonu.
    1

    Po kliknuti se diskuze rozbali.
    2

    Je-li to nezajimave, nechte plavat, zase tak moc to neresim...
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne napsal jsem autorovi entypa, uvidime co on na to.
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: no ale to je lol. to jako ze ze dne na den se prestanou zobrazovat nektere znaky a ostatni funguji ok? wtf :)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: problem je ve fontu (screen), chrome 32, i na win 8.0.

    KOC256: Dekujeme, ze vyuzivate nasi technickou podporu. Zkousel jste to vypnout a zase zapnout?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: a jsi schopny v dev tools / dragonfly kouknout kde by mohl byt problem? jestli to chapu dobre, deje se to vyhradne ve win 8.1
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Dela to i na nejnovejsi ciste nainstalovane OPERA NEXT.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    reinstal mi nepomohl...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KYRBI:
    aniž bych byl nějakej chromař tak u mě taky...

    Verze 32.0.1700.76 m Win 8.1.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    SWT: No, já browser reinstallovat nebudu, budu si na to muset zvyknout.klikat na to jde, jen to nevidím.
    SWT
    SWT --- ---
    KYRBI: Tipuju, že ti bude navrženo stejné "řešení".
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    NECROMAN: Stejný problém, Chrome Verze 32.0.1700.76 m, Win 8.1.
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: resilo se to tu, pomohl reinstall chromu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nejak se rozbilo zobrzeni ikon vpravo - Chrome 32, Win8.1:
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    NYX: Fíha, už mi to jde, asi jsem měl někde chybu. Už jen zbývá otázka, jak nahradit style="clear:both;", protože float lítá nad nástěnku. :)
    NYX
    NYX --- ---
    A
    B
    C


    tak furt nevim kde je problem :)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    NYX: Když se použije float: left;, tak ne.
    NYX
    NYX --- ---
    KYRBI: divy se stejne nahazou pod sebe, ne? muzes udelat pres tabulku treba.

    jinak osobne mi <div style="width: 30%">test</div> normalne proslo.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Chtěl jsem v nástěnce vytvořit 3 sloupce přes div za použití style="width:30%;", bohužel v % to nefunguje, jen v px, takže bych se zeptal, jestli k tomu neexistuje nějaká alternativa, přece jen né každý má stejné rozlišení, a když bych já si udělal nástěnku na 1920*1080, tak by to asi nevypadalo nejlépe na 800*600, nebo opačně. Díky. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam