• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADMIX: tj, kazdej at dela, co chce ze...
    btw bya jsem v pokusni udelat to same :)))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADITU: Zase je to pomerne prinosne pro psychiku :)

    FURYAN: ping :D
    ADITU
    ADITU --- ---
    FURYAN: mno, chtit diskutovat jenom s lidmi, co s tebou jen souhlasi, je pomerne ... omezene.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    WILDENBURY_SQ: Za minus davam oboustrany ignore, nevim, proc bych byl citelnej pro ty, kteri se mno nesouhlasi? Nebavim se taky s kazdym, lidi si aktivne vybiram. (...a tim vlastne chranim ja je predemnou :DD)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    WILDENBURY_SQ: Ja jsem za to rad, snadno se tim odhalujou stalkeri a profesionalni minuskari, co to mysli fakt vazne, a ja tak mam sanci mit je prednostne v prdeli :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Tipuju, ze tohle tema tu probehlo 100x, ale zkusim to po sto prvni, never give up.

    Je opravdu nutny, aby lidi s premiovkou nebo treba VIP zlatym dozivotnim uctem meli moznost nechavat si zobrazit, kdo je minusoval? K cemu to je? Sam jsem dlouholetym spokojenym uzivatelem premiovky, ale tohle jsem nikdy nepochopil a nevyuzil... Jen to skodi. Cloveka s pevnym nazorem to od kliku na minus neodradi, ale pak mu do posty nebo diskuzi pisou sociopati, onanisti, ruzni vyhlaseni nyxoti a jina podivna individua - co a proc a jak a co ti vadi a hned se nevztekej a jdi do prdele a kretene a jine vylevy, ktere cist normalni clovek nechce.

    Ignorem se tomu branit nelze, protoze predem nevim, kterej trotl bude mit problem s minuseckem. Jsem bud pro to, aby byly palecky plne transparentni (plusy i minusy) a nebo plne anonymni, nezavisle na typu uctu.

    Aspon jsem to zkusil, pokud nemam sanci, smele me ignorujte nebo dejte minus (anonymne, feel free ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    beta je rozpadla jeste vice nez PROD.

    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: po vycisteni cache a se systemovym skinem vypada beta takhle.
    NYX
    NYX --- ---
    na betu jsem nahral nove entypo - nemam tuseni, jestli to neco vyresilo a nemam to jak zjistit :) pokud to stale blbne, nema nekdo k dispozici postizeny pocitac kde by mi mohl nasdilet plochu nebo tak neco?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Ted to znicehonic zacalo fungovat! :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: certifikat se dneska zmenil, ale proc to tobe hazi error nemam tuseni. operu jsem zkousel a jde mi to v ni ok.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Proc mi https nyx pred chvili zacal hazet:

    Secure connection: fatal error (300)
    https://beta.nyx.cz/index.php?l=book
    The certificate is not known by its supposed issuer. It is not valid. In the worst case it may be used by criminals for fraudulent purposes. The website owner must immediately replace the certificate.

    openssl s_client neukazuje zadnej rozdil z tyhle konexe a zvenci ...
    NYX
    NYX --- ---
    jinak autor entypa o problemu vi, udajne uz je i opravena verze, ale vzhledem k povaze problemu to mozna bude vyzadovat nejake upravy z me strany. zkusim dneska a uvidim.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    NYX: Ja bych nikoho na nic neupozornoval, protoze se nejedna o diskuzi v "nyxim" smyslu. Pouze pokud by u prispevku byly nove "pod-prispevky", nechal bych ikonku treba cervenou, a koho by ty pindy /ktere do hlavni "diskuze" dle nazoru vetsiny nepatri/ zajimaly, tak by si ji otevrel. Jedine snad pridat moznost "zobrazit prispevky s novymi pod-pindy", ze bych clovek nemusel prochazet zpetne 50 stran, ale fakt bych to nejak moc neresil, nepovazuju to za nejakou dulezitou novou funkci...
    NYX
    NYX --- ---
    FURYAN: neumim si predstavit jak chces upozornovat na nove prispevky aby v tom nebyl totalni bordel. leda upozornovat jen autora puvodniho prispevkku - ale pak to uz neni moc diskuze.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co
    možnost pro kluby vypnout mazání vlastních postů?
    možností editace vlastních postů (a jejich historií) alá FB?
    JACOB
    JACOB --- ---
    Me by se zase docela libila moznost anonymni odpovedi.
    Tzn. ze v klubech, kde by tato moznost byla povolena by se ID cloveka, ktery si nekde v checkboxu v postovacim okne zaskrtne, aby se jeho ID zobrazilo, tak se jednoduse nezobrazi. Spravci klubu by jeho ID samozrejme videli.
    Pripadne mit cele kluby automaticky anonymni (se stejnou podminkou viditelnosti pro spravce, tzn. mit ten checkbox automaticky zapnuty).

    Nemam premiovku a ani o ni neuvazuju, takze si uvedomuju, ze pokud se to vubec implementuje, tak rozhodne ne pro me, ale stejne to zkousim :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Ahoj vsem,
    mam navrh na "vylepseni". Tyka se vesmes klubu, kde si majitele nepreji, aby se reagovalo na prispevky (typicky auditka s fotkami), kde stejne lidi reagujou, pak jsou ostatni nervni, museji to mazat, dostavaj bany, atd., vsichni zname.

    Rozbalovaci pod-diskuze u prispevku. Nerusi ty, ktere nezajima, a naopak, ti, kteri prispevek komentovat chteji, mohou po kliknuti na ikonu.
    1

    Po kliknuti se diskuze rozbali.
    2

    Je-li to nezajimave, nechte plavat, zase tak moc to neresim...
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne napsal jsem autorovi entypa, uvidime co on na to.
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: no ale to je lol. to jako ze ze dne na den se prestanou zobrazovat nektere znaky a ostatni funguji ok? wtf :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam