• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: vim o tom, uz to tu mam i opravene.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: Jo a mám vypnutý ikonky
    KEJML
    KEJML --- ---
    Beta, FF26.0, Win7/64

    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: zkusil sem betu na win8.1 v IE11, nejnovejsim chromu a FF a zda se OK, screeny poslu kdyztak
    NYX
    NYX --- ---
    tak jsem betu videl v chromu, firefoxu a opere pod linuxem a poladil nejake drobnosti...stahuju ty testvaci image woken, tak az to testnu tam, prehodim to naostro. muze kdyztak testnout i nejaky jablickar, ze to vsechno vypada rozumne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TARMAQ:
    win 8.1 + webkit (chrome, opera, safari)
    win 7 safari

    co vím...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    jenom takovy drobny update: po posledni aktualizaci w8.1 (pred tydnem nebo tak nejak) mi ty ikonky opet zmizely a dosud se neobjevily...
    NYX
    NYX --- ---
    BUCCI: super, diky...pred par minutami jsem tam nahral prvotni nastrel opravene verze.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    NYX: v beta.nyx.cz vše vidim OK
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    nebo skin?
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: asi nejaky update, ktery se nedela vsem najednou.
    BUCCI
    BUCCI --- ---

    TARMAQ: Verze 32.0.1700.76 m u mě a nic... cache jsem vysypal a troufnu si, že je to ode dneška...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KOC256: ja je vidim jak v Chrome 32.0.1700.76 m, tak i ve Firefoxu 26.0
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BUCCI:
    vsem
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    je to jen u mě? nebo mi zmizely tlačítka pro + a - (respektive jsou tam, ale nevidim je, klikat na ně jde...) - mam standardní "zelenej" design i "černej"... obojí stejný
    HARALD
    HARALD --- ---
    FURYAN: Ono to v reálu řeší méně než 1% lidí.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    ADITU: Vzdyt ja nejsem s vami v rozporu, jen pisu o necem jinem. Vubec nechapu, proc se vubec poustite do srovavani N a FB, vzdyt je to uplne jiny tema. Pokud nejsem slepej - 90% lidi resi to, ze je serou jiny lidi. ne funkce nyxu, ne diskuze / FB, ale to, ze nekdo sere nekoho jinyho. Na to jsem vymyslel nejprve FURYAN a pote se chytil tech sto let probiranych "palecku". A na to jsem napsal, ze by to vyresilo SIRSI moznosti v nastaveni prav. Ignore evidentne nestaci. Nic vic, nic min.

    (ale pokud je nekoho bavi, ze ho jini serou, tak mlcim, samozrejme, na to nemam co rict)
    ADITU
    ADITU --- ---
    FURYAN: nemůžu než souhlasit s KOC256. Tohle je server, kde se diskutuje. Za sebe vítám i lidi, se kterými nesouhlasím, a kteří nesouhlasí se mnou - jednak je to zábavnější, druhak se člověk mnohdy leccos dozví...
    Jinak ano, na FB nebo G+ mám různě rozvrstvené, co s kým sdílím a vyhovuje mi to. Ale nijak to nesouvisí s dikuzními servery, kam chodím, to souvisí naprosto minimálně.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    KOC256: Vzdavam to, je to marnym, marny, marny. Mluvil jsem _jen_ o nastaveni prav a o moznosti cist nebo necist nekoho jineho. Tecka. To, co jsi mi na to napsal, je uplne mimo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FURYAN:
    toto neni FB ale diskuze. v ni se lidi sdruzuji do skupin a nemusi sdilet soukromi, ale bavit se o tematech...

    Pokud ti tento zakladni princip nevyhovuje pak tu jsou nadstavby jako soukrome diskuze nebo ignor.

    Nemuzes NYX srovnavat s FB. To je jako srovnavat osobak a nakladak a chtit aby nakladak byl pohodlnejsi a slo s nim lepe parkovat ve meste...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    ADITU: NE. Pouze si aktivne vybiram lidi, se kterymi chci sdilet. Ty to nedelas? Ackoli FB do morku kosti nesnasim, tak musim uznat, ze nekolik levelu nastaveni sve vlastni citelnosti a soukromi (jen ja, pratele, pratele pratel, vischni) je proste dokonaly. Tady na to mame jen pouhe ignore. No co uz...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Verejne minus je pro vetsinu lidi nekousnutelne... Protoze vetsina se za svuj nazor stydi a premysli ve smyslu "co na to ostatni". Takze me soucasny stav vyhovuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam