• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: jo, dal jsem ji pryc kdyz se stejne nezobrazuje.
    NYX
    NYX --- ---
    OMNIHASH: zkus kdyztak betu, zkousim tam nacpat font primo dovnitr toho csska, treba to pomuze.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    kdyz jsme u tech skinu, pred nejakym casem mi z custom skinu zmizela ikonka, co je nahore na strance vedle jmena a casu, a zbylo po ni jen prazdne misto. kdyz jsem se v tom skinu vcera vecer hrabal kvuli entypu, tak jsem kouknul i na tohle, a pokud to chapu, tak pri zapnutem skryvani reklam zmizi cely ten <div class="i">, v kterem je. predpokladam, ze to je umyslna zmena kvuli systemovym skinum, ze?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NAVARA: ach tak :) asi mas recht, preci jen s pozadavkem na odstranovani debilnich napadu, ktery nikdo nechce, tu moc lidi nikdy neuspelo .)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VECTOR: že ti bude doporučeno upravit si ho na svůj - přidat override té jedné vlastnosti, jsem myslel :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NAVARA: bohuzel ne, systemovy.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KEJML: alebo to hodit do obrazku a nevymyslat blbosti s divnymi fontami
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    smells like a custom user skins :o
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jeste pripominka - kdyz si vypnu reklamy, tak se mi zahlavi zmeni na takovou uzkou nudli. Pouzivam adblock, tak je na PC nechavam zaply, ale na mobilu by se hodily nezobrazovat.

    Nejde zrusit ten zhustenej vzhled zahlavi? Pripada mi to absurdni obzvlast v situaci, kdy monitorum roste rozliseni i uhlopricky, proc to najednou zmensit na nakejch 20px. A pokud by to neslo, slo by nastavit vypinani reklam jen pod urcitym user agentem?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Na mobilu me nyx porad odhlasuje, i kdyz vypnu IP check. Stridaji se dokola vzdy dve IP adresy. WP8, Vodafone
    KEJML
    KEJML --- ---
    Já bych všechny ty ikonky zakázala a byl by klid :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NYX: čtverečky sem měl do včerejška, rozsypanej čaj je novinka
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: imho ne. zmenily se url souboru s fontem, nazev fontu apod.

    deje se mi obcas v chromu neco podobneho a mam pocit, ze jen v pripade, kdy otviram nove taby na pozadi - jako kdyby to vykreslilo normalnim fontem a po nacteni fontu se to neobtezovalo ty prvky prekreslit. ale stejne tam vidim jen ctverecky a ne ten rozsypany caj, tak to klidne muze byt uplne jiny problem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nemůže to být keší?
    NYX
    NYX --- ---
    divne. hlavne ta identicka chyba v ruznych prohlizecich.
    ADITU
    ADITU --- ---
    OMNIHASH: same here (IE 8, Win XP)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ty ikonky v pravo sou čím dál divnější, v půlce klubů se mi zobrazujou normálně a vpůlce takhle- a když přes ně přejedu kurzoem, tak se přepíšou na stadartní
    SWT
    SWT --- ---
    Výborně, už mi v tangu zmizely absolutně všechny entypo ikonky,, NYX mě donutí se to css naučit a zjisti jak to tango vlastně funguje. Akorát nevím, jestli z toho mám víc radost nebo jsem víc nas-štvanej ... :)
    ENDIGO
    ENDIGO --- ---
    No tedy, konecne se mi ode dneska zobrazujou vsechny tlacitkove ikonky. ;)
    (Opera 12.16, Win XP)
    NYX
    NYX --- ---
    Tak predelane ikonky jsou i v normalni verzi. Prehodil jsem pri te prilezitosti i doctype, tak je dost mozne, ze se rozhodily nejake drobnosti jinde co jsem prehledl a neopravil. Kdyztak dejte vedet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam