• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISKVOR: kvůli mazání, ne hodnocení apod - to si měl rozmyslet předtím, než automaticky zapl oboustranné...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Správce auditka v něm vidí všechno, ne?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OMNIHASH: Jak je chceš hodnotit, když je nevidíš?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    To, že nejdou hodnotit příspěvky uživatelů, co mám v ignore, je nějaká nová featura?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jeste ze kolem iNYXu jsou jen normalni lide... jak uzivatele tak vyvojar ;-) :D Ze yb to bylo platformou... ;-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Zhruba před týdnem se mi začal dost často (tzn. cca každý 20.-30. načtení) sekat doma na Chromu Nyx - dělají to asi reklamní bannery a jen na jednom počítači - okno prohlížeče přestane reagovat. Flash jsem zkusil vypnout, nepomohlo, nikde jinde žádný změny.. Nesetkal jste se s tím teď někdo?
    SITH
    SITH --- ---
    to je ale cholerik
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    ADITU: tak to uz je asi vazny :D
    ADITU
    ADITU --- ---
    KAPLIK: jj, ale tentokrát i smazal klub, místo aby ho hodil jen na RO.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    uz zase? :)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    STEMBUS: sakra, moje nejvyuzivanejsi aplikace na telefonu, a kvuli prujmu byl vyvoj ukoncen.? dovedu si představit ten prujem beznejch uživatelů co s nyxdrojdem byl spokojení...
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Já se musím smát :D

    STEMBUS: Tak že bych konečně zkusil portnout MeeNyx na Android? :) Funkčně by se to Nyxdroidu nevyrovnalo, ale jako domácí cvičení na dlouhé večery mě to třeba někdy chytne...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    LODBROG: jj majitel zas dostal záchvat a duševní průjem, takže všechno smazal, zrušil, zničil - snad si nesáhne na život, uvidíme :))

    každopádně brzo asi vznikne nějaká náhrada, uvidíme...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Mně teda na mobilu nyxdroid běží. Možná byl ukončen jen vývoj, nikoliv nyxdroid celý...
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: nevim
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Takže když ho zkusím na mobilu, tak nepoběží? Konec..?
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG:

    VIRTUALVOID --- 10:22:55 27.1.2014
    vyvoj nyxdroid ukonceny. podpora nyxdroid ukoncena. podakujte sa "vzdy.mam.pravdu.ja.lebo.som.wannabe.zakaznik" kretenom.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Proč nemám přístup do diskuze o Nyxdrojdu..?
    NYX
    NYX --- ---
    ja hlavne nechapu, ze se to deje na ruznych prohlizecich a OS. bych pochopil jeden OS nebo jeden prohlizec (respektive renderovaci jadro).

    a v IE a FF se to taky deje jen pri rozklikani vic tabu a postupnem zavirani (jako se mi to deje v chrome) nebo i pri normalnim prochazeni?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: ok :)
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: tak pokud na to prijdou, dej vedet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam