• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWT: Flamewar pres 20 diskusi, v kazde na 10 stranek, taky neni nic co by nezucastnene treti strane dalo nejak extra prijemny zazitek...
    SWT
    SWT --- ---
    Bych ty ignory zakázal úplně, akorát to bourá diskuse, pokud není vidět kdo má koho v ignore tak to pro třetí strany vypadá jak u dementů.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HAWLIS: No právě. A aby se člověk vyhnul trollingu o který nestojí, stačí ten ignore.

    Navíc, když mluvíš o mínuskách... spousta z nás tu po čase má okruh "zastánců" co mínuskujou prostě proto že vidí konkrétní ikonku.
    Mně to dost kazí náladu, a říkám si že když dotyční nesouhlasí s mou osobou celkově, je pro ně dobrá služba když budou mít pocit že jsme z tohohle vesmíru zmizel.
    Jak říkám: mám svoje nervy rád.
    A na světě nejsou jen ti silní a chytří co se nad vše povznesou - jsme tu i my slabí a blbí. Co ale zase nechcem nechat se vyštvat z nyxu úplně.
    Stačí pro konkrétní jedince.

    Vy silní co se z chronickým mínusek nepoděláváte, vám nic nebrání ten ignor nepoužívat.
    Myslím že se tomu říká svoboda.

    Teď úplně nevím o co se bojuje - oboustrannej ignor obecně nebo oboustrannej ignor v odborných diskuzích?
    Ne že by to pro mě nebylo jedno; jsem pro zachování té funkcev každém případě. Ale je to rozdílná otázka.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LODBROG: to je sileny.. to aby se ti clovek bal dat palecek dolu, nebo nedejboze kritizoval v diskusi i kdyby to rad udelal, ale nerad by ztratil kontinuitu diskuse kvuli oboustrannemu ignoru.
    osobne s tebou nesouhlasim a pokud mas potrebu na veskera napadeni reagovat, pocitam ze z toho je mnohdy slusnej trolling...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VIRTUALVOID: Rozhodně by to dodalo flamewarům nový rozměr :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FATBOZZ: to by bola ale dvojsecna zbran .)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SWT
    SWT --- ---
    NAVARA: GTFO s tím, že to je veřejný prostor. STFU s tím, že má někdo jiný než YX právo na cokoliv jiného než frflat do úplného zabanování a smazání accountu.
    O TITS jsi začal až ty a tvoje fakt vidět nechci ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja tady postradam jeste funkci vzdaleneho ignore - tedy uzivatel nevidi moje prispevky, ale ja vidim jeho.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NAVARA: Nešetřilo, když chci aby dotyčný idiot zapomněl že existuju.
    S jednostranným ignorem na mě může pořád reagovat a urážet mě, což mě snižuje v očích ostatních, protože to vypadá že si to nechám líbit.

    Ne každej se musí snášet s každým. Naživo se taky některým lidem rád vyhneš.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LODBROG: Jednostranné ignore by ti je šetřilo zcela identicky
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    00KUBAT: A Tvůj obývák to snad je? Není - takže soráč, ale ne všechno je Tvoje věc.
    Nemáš ústravní právo vidět všechno, co se na nyxu šustne.
    A obzvláště ne to, o čem se pisatel rozhodne že vidět nemáš.

    "Slabost" není to že se někdo skrývá, ale že to nějaké rozmazlené děcko nemůže zkousnout.


    NAVARA: No, a co? Když tu narážíš na debily, chronicky znuděné otrapy co ti pijou krev,
    tak je jednodušší je vynechat než z té komunity definitivně odcházet.

    Mně osobně tahle funkce velmi šetří nervy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SWT: tohle je aplikace s komunitou, která kupodivu může mít připomínky k způsobu provozu - to jestli je implementuje, je už pak na Nyxovi - ale rozhodně to neznamená tits or gtfo...
    SWT
    SWT --- ---
    00KUBAT: Toto není veřejný prostor. Toto ji NYXův prostor. Now STFU and GTFO.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    LODBROG: Pokud někdo nechce, aby ho bylo vidět na internetovém diskuzním serveru, tak si má založit soukromý klub nebo mlčet. Tohle není tvůj obyvák. Je to veřejný prostor. Teda alespoň jsem si to myslel. To, že tady odkazuješ na nějakou svobodu volby je v tomto kontextu nesmyslný argument. Já chci vidět příspěvky. Všechny. To je základ smyslplné diskuze.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NAVARA: v kecacich auditkach toto vem cert.
    v odbornejch diskuzich bych to zakazala...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NAVARA: Já neříkal že se dává "rozvážlivě". A ano, od chvíle co funguje oboustranný ignor, dávám téměř výhradně rovnou oboustranný.
    A jsem velmi rád.

    Že mě nevidí ti co nechci aby mě viděli, to mi naprosto vyhovuje.
    Život je krutý, maj prostě smůlu.
    Je jen dobře, že můžu svobodně zvolit, u koho nechci aby mě četl.

    Velikánské díky Nyxovi za tuhle možnost.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LODBROG: Dost to rozbourává diskuzi tam, kde je dotyčné ID poměrně aktivní a ostatní na něj reagují. Taktéž není pravda, že by se uděloval rozvážlivě oproti běžnému ignore - prakticky každý dáva automaticky oboustranné, prostě proto že tam ta možnost je.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Mně to přijde jako velmi dobrá funkce.
    Někdo holt nechce abys viděl jeho posty - smiř se s tím.
    Ne každej chce aby ho viděli všichni.
    Obvykle není důvod dávat oboustranný ignor, pokud se k dotyčnému chováš slušně.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    Prosím vás co za ignorantskou, alibistickou zhovadilost je oboustranný ignore? Proč je mi vnucena cenzura příspěvků některých IDček? Co mi je po tom, že někdo neustojí pár mých mínusů? Že si mě někdo hodí do ignoru, aby si za každou cenu zachoval svůj sluníčkový svět, je mi naprosto jedno. Ale aby se mi nezobrazovaly jeho příspěvky? Proč jako? Já chci vidět všechno. Je to tu ještě stále diskuzní server? Těžko může mít smysl diskuzní klub, když IDčko, které je v diskuzi častým přispěvatelem, diskuzi svými příspěvky a taktéž návaznými reakcemi ostatních na tyto příspěvky vytváří, si mě hodí do oboustranného ignoru. Co to má za smysl? Proč mám já doplatit na slabost osobnosti někoho jiného? IDčko si zapne neanonymní mínusy, aby se vyhnul mínusování, pak neunese, že nějaké mínusy dostal a dá mi oboustranný ignore? A celá diskuze jde v podstatě do kytek? Proč tady ty mínusy teda vůbec jsou? Pojďme se rovnou přehodit do facebookového režimu, nasadit růžové brýle, zcenzurovat věechno, co stojí proti nám. Místo diskuze jen bez obav z reakcí vykřikovat své banální blbosti do prostoru. Nesnáším cenzuru.
    Omezit stalking? - OK, to je jasné. Ignore na ID, protože se mi nelíbí jeho názory? - OK, když už to musí být (i když je to dle mého hovadina). Ale oboustranný ignore? W T F ? Myslím, že to jde proti základním pravidlům diskuzního serveru.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TOMMY69: ano, uz je opraveno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam