• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JACOB
    JACOB --- ---
    HARDCABB: Vazne ;) A moc nekecej a jdi si koupit premiovku, dyt vis, hardware je dneska ultra drahej ;)
    NYX
    NYX --- ---
    PAPRIKODLAK: hotovo
    TARMAQ: taky
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: opravim
    PAPRIKODLAK: kouknu na to
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Ten nyx je stejně skvěle udělaná věc.
    Jedna věc mi ale docela vadí - title stánky. K čemu potřebuji vidět, že to je "[nyx] diskuze"? To poznám podle té ikonky. Mnohem praktičtější by bylo, kdyby tam byl název té diskuze. To by se potom dalo orientovat, když jich mám otevřených milion, a nemusel bych hádat, které je které.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    hm a uz jsem prisel na to, v cem je problem - pokud url obsahuje odkaz na kotvu (v tomto pripade #text-box) tak to nefunguje.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ja proti tomu v zasade nic nemam, ale ocekaval bych ze ten proklik bude funkcni, ne ze mi to vrati 500 Internal Server Error
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARDCABB: Už se to zmínilo i tady. Kompletní seznam serverů por které se to dělá neexistuje. Navíc pokud vložíš odkaz na Amazon s vlastním affiliate linkem, bude nahrazen nyxím, vítej ve světe businessu ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pockat, to jako vazne?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: jako chapu ze si chces privydelat na obalovani linku jakymsi clkuk.tradedoubler.com, ale bohuzel to zda se neni funkci..
    Napr. kdyz vlozim link
    http://www.mall.cz/pelisky-kocky/akinu-pelech-nylonfleece-4hran-bezovy?param1=M#text-box
    vytvori se odkaz
    http://clkuk.tradedoubler.com/click?p(145764)a(1770745)g(18693732)url(http://www.mall.cz/pelisky-kocky/akinu-pelech-nylonfleece-4hran-bezovy?param1=M#text-box)
    ktery ale vraci 505.
    viz.:
    Akinu Pelech nylon&fleece 4hran béžový s tlapkou vel. M | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/pelisky-kocky/akinu-pelech-nylonfleece-4hran-bezovy?param1=M#text-box
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWT: Flamewar pres 20 diskusi, v kazde na 10 stranek, taky neni nic co by nezucastnene treti strane dalo nejak extra prijemny zazitek...
    SWT
    SWT --- ---
    Bych ty ignory zakázal úplně, akorát to bourá diskuse, pokud není vidět kdo má koho v ignore tak to pro třetí strany vypadá jak u dementů.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HAWLIS: No právě. A aby se člověk vyhnul trollingu o který nestojí, stačí ten ignore.

    Navíc, když mluvíš o mínuskách... spousta z nás tu po čase má okruh "zastánců" co mínuskujou prostě proto že vidí konkrétní ikonku.
    Mně to dost kazí náladu, a říkám si že když dotyční nesouhlasí s mou osobou celkově, je pro ně dobrá služba když budou mít pocit že jsme z tohohle vesmíru zmizel.
    Jak říkám: mám svoje nervy rád.
    A na světě nejsou jen ti silní a chytří co se nad vše povznesou - jsme tu i my slabí a blbí. Co ale zase nechcem nechat se vyštvat z nyxu úplně.
    Stačí pro konkrétní jedince.

    Vy silní co se z chronickým mínusek nepoděláváte, vám nic nebrání ten ignor nepoužívat.
    Myslím že se tomu říká svoboda.

    Teď úplně nevím o co se bojuje - oboustrannej ignor obecně nebo oboustrannej ignor v odborných diskuzích?
    Ne že by to pro mě nebylo jedno; jsem pro zachování té funkcev každém případě. Ale je to rozdílná otázka.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LODBROG: to je sileny.. to aby se ti clovek bal dat palecek dolu, nebo nedejboze kritizoval v diskusi i kdyby to rad udelal, ale nerad by ztratil kontinuitu diskuse kvuli oboustrannemu ignoru.
    osobne s tebou nesouhlasim a pokud mas potrebu na veskera napadeni reagovat, pocitam ze z toho je mnohdy slusnej trolling...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VIRTUALVOID: Rozhodně by to dodalo flamewarům nový rozměr :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FATBOZZ: to by bola ale dvojsecna zbran .)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SWT
    SWT --- ---
    NAVARA: GTFO s tím, že to je veřejný prostor. STFU s tím, že má někdo jiný než YX právo na cokoliv jiného než frflat do úplného zabanování a smazání accountu.
    O TITS jsi začal až ty a tvoje fakt vidět nechci ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja tady postradam jeste funkci vzdaleneho ignore - tedy uzivatel nevidi moje prispevky, ale ja vidim jeho.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NAVARA: Nešetřilo, když chci aby dotyčný idiot zapomněl že existuju.
    S jednostranným ignorem na mě může pořád reagovat a urážet mě, což mě snižuje v očích ostatních, protože to vypadá že si to nechám líbit.

    Ne každej se musí snášet s každým. Naživo se taky některým lidem rád vyhneš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam