• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    KAPLIK: much apple :D
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    ESTEN: blbe, sere me to na vsech webech :D
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    ESTEN: hele ja bych to vyhodil uplne, dneska je do kazdyho prohlizece nejaky greasemonkey, kterym se to lehko dodela do title, kdyz to nekdo bude jo chtit.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    a jak se safaristi orientuji na jinych strankach? Vsech asi patnact ostatnich tabu, ktery mam ted otevreny, zacinaji obsahovym titulkem. Identifikace serveru je, pokud vubec, tak az za (klidne dlouhym) nazvem. Proc by mel byt nyx jedinej server, kterej se nepritomnosti favicon v safari bude prizpusobovat, na ukor vsech ostatnich prohlizecu?

    Fakt jsem si to tu chvili pochvaloval, predtim jsem to neresil, ale ted se asi budu bit za nulovej kompromis :)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: lepsi nez nic :)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: co jen neco jako "n|" jako kompromis? :) do nastaveni se mi to vazne davat nechce :)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: nemame no :) to [nyx] mi tam vyhovovalo, do premiovky (zapnout/vypnout) s tim :)
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    NYX: neslo by trebas do premiovky dat ze si to [nyx] muze kazdy prepsat na co chce (treba i na nic) zatimco v defaultu to tam zustane?
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: hmmm, to fakt vypada, ze nemaji...sakra :)
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    PISKVOR: je fakt ze favicon staci, jen proste zvyk je zvyk :) chudaci uzivatelove appliho safari co snad nemaj favicon v tabech (by bylo docela vtipny prejmenovat auditko typu svleceny slecny z nyxu na "Zimbra" nebo "SAP Dashboard") :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLAMI: No jo, fakt že to tam není :) Super - konečně vidím něco jinýho, než že mám otevřenejch X tabů s ikonkou nyxu a textem "nyx" :)
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    PAPRIKODLAK: zrovna jsem si prisel postezovat co se zmenilo, ze nejak zahadne zmizelo [nyx] nebo nyx :: nebo co to tam bylo :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    HARDCABB: Vazne ;) A moc nekecej a jdi si koupit premiovku, dyt vis, hardware je dneska ultra drahej ;)
    NYX
    NYX --- ---
    PAPRIKODLAK: hotovo
    TARMAQ: taky
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: opravim
    PAPRIKODLAK: kouknu na to
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Ten nyx je stejně skvěle udělaná věc.
    Jedna věc mi ale docela vadí - title stánky. K čemu potřebuji vidět, že to je "[nyx] diskuze"? To poznám podle té ikonky. Mnohem praktičtější by bylo, kdyby tam byl název té diskuze. To by se potom dalo orientovat, když jich mám otevřených milion, a nemusel bych hádat, které je které.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    hm a uz jsem prisel na to, v cem je problem - pokud url obsahuje odkaz na kotvu (v tomto pripade #text-box) tak to nefunguje.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ja proti tomu v zasade nic nemam, ale ocekaval bych ze ten proklik bude funkcni, ne ze mi to vrati 500 Internal Server Error
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARDCABB: Už se to zmínilo i tady. Kompletní seznam serverů por které se to dělá neexistuje. Navíc pokud vložíš odkaz na Amazon s vlastním affiliate linkem, bude nahrazen nyxím, vítej ve světe businessu ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pockat, to jako vazne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam