• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: dík. je to tam nově, nebo dlouho? jestli dlouho, muselo se mi to nejak samo zaskrtnout .))
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: je na to zaskrtavatko v nastaveni
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotaz pls - dnes se mi prispevky oznacene negativními palečky zprůhlednili. pamatuju, ze to driv tak bylo, ale zase se to zrusilo. je to nejakej bug, nebo to je znovu zavedeny?
    SWT
    SWT --- ---
    SCHRAPNEL: TARMAQ: Taky chci "goto first unread". +2
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: to ale prece neskoci na posledni neprecteny prispevek, ale na konec stranky.. podobnou funkcnost jsem tu uz navrhoval, viz.
    [ TARMAQ @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    NYX: Oh. Oh. Ooooooooh. Feel stupid. Thanks :D
    NYX
    NYX --- ---
    SCHRAPNEL: "End" na klavesnici?
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Ahoj, na mobilnej verzii sa mi ponukne button, ktory ma hodi na prvy neprecitany prispevok.
    Nebolo by mozne nieco take implementovat aj do full verzie?
    Diky moc :)

    NYX
    NYX --- ---
    DANII_DP: neni. 503 jsem na nyxu snad nikdy nevidel. koukam, ze to je opera mini. nepouzivas nejakou tu jejich "zrychlovaci" proxy, ze by to mohl byt error z ni?
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    DANII_DP: hmm a ze mi nginx pri tomtez obcas hazi 503, to je take v poradku?
    BULHI
    BULHI --- ---
    BULHI: tak kdyby na to nekdo taky narazil, bylo to firewallem, blokovanej rozsah portu pouzivanej tim chatem, viz NYX
    NYX
    NYX --- ---
    BOTRYTIS: no, to uz by bylo moc :) obzvlast kdyz upominky mohou i mizet jak se mazou prispevky.
    nebude na tohle lepsi pouzit kopirovani do bloku, tam si to muzes organizovat dle libosti.
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    Nedá se, nešlo by nějak třídit upomínky, například podle času přidání, popřípadě zobrazit upomínky jen z jednoho klubu, třídit upomínky do skupin ... ale to už by jsem chtěl asi moc že :))
    NYX
    NYX --- ---
    BULHI: pust dev tools / firebug a podivej se co se deje se spojenim na adresu podobnou https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxBULHIXXXXXXXXXXXXXXXXXX
    BULHI
    BULHI --- ---
    Mam takovej zahadnej problem, posledni dobou mi nefunguje chat, ani ostatni upozorneni, pritom mam vsechny prislusny nastaveni zaskrtnuty. Nejde mi to v Chromu ani ve FF, jinej js asi jde, treba konkretne popup pri najeti na odkaz na jinej prispevek. V konzoli zadny chyby nevidim. Mam takovy podezreni, ze se to rozbilo pote, co jsem odskrtnul moznost "rezervovat misto po strane", protoze me to sralo. Ale nejsem si jistej, ze to fakt prestalo fungovat hned potom. Kazdopadne i kdyz jsem to zaskrtnul zpatky, tak to stale nejde. Neunika mi jeste nejaky jiny nastaveni?
    NYX
    NYX --- ---
    DANII_DP: zrovna s timhle jsem afaik nic nedelal
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    ty posledni zmeny ted o vikendu, hrabalo se na postu?

    v prohlizecich na mobilu postu sice prectu, ale pri nahledu a odesilani timeout coz se par dni zpatky nedelo
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TUILE: jsem si to myslela, dik za potvrzeni.
    TUILE
    TUILE --- ---
    GENERIXX: nyx uz reklamu jako bannery neprodava.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Asi jsem dnes vstavala levou nohou do nočníku, ale nemůže za boha najít žádné info k bannerové reklamě na nyxu... Kde se schovalo?
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    JITTUE: na čtvrté kliknutí to blbne i v beta verzi, v ničem jsem se nevrtala, to jsem z toho jelen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam