• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    tak 4chan vcera rozjel podporu WebM formatu.. chysta se neco podobnyho (treba casem) tady? format je to super, kompromis mezi videem a gifem, ale s vetsinou kladnejch vlastnosti gifu a navic lepsi kvalitou a mensi velikosti..

    4chan Blog
    http://blog.4chan.org/post/81896300203/webm-support-on-4chan
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SKAFF: ja nevim, IMHO by tam 99% lidi nenapsalo nic, nebo v pripade ze by to pole bylo povinne, tak by to lidi prudilo tak, ze by tam akorat psali nesmysly..
    Od tohohle je podle me posta. Kdyz vidim, ze nekdo poslal napr. link na nejaky clanek a ten samy link je o 5 prispevku nize, napisu autorovi info postou..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKAFF: Myslíš, že to pomůže? Notorické fňukny budou stejně skuhrat, a tvrdit, že se proti nim nyx spikl, a ostatním je to u prdele...
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: minusy v notifikacich nejsou
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALCATOR:
    prvni to nedela... viz screen vubec nevim kdeto je a co to je... :) ale jako je mi to jinak jedno, jen to je divne... zadna informace a okno vypada jak by neco nekde nefungovalo
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KOC256: Ale však první dvě věci to udělá, a místo té třetí ti to PŘEDEM říká, že tam, kam se snažíš dostat, můžeš až po přihlášení...

    Tohle je ideální, imho.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    ideal:
    - standardni prihlasovaci stranka
    - po prihlaseni do diskuze
    - mozna info proc doslo k presmerovani

    :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no predchozi stav byl presmerovani na prehled diskuzi, to mi aktualni reseni prijde lepsi. aspon je jasne, ze se snazi dostat nekam, kam nemuze.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    https://beta.nyx.cz/index.php/discussion/8832;n=4c75

    No ono se to da nasimulovat. Vlez do diskuze kde neni pravo na cteni pro neprihlasene. Zavri prohlizec a znovu ho otevri (mozna staci smazat cookies).

    Pak ta stranka je dost takova nicnerikajici. Pokud to udelam treba v teto diskuzi tak ta stranka je smysluplnejsi, protoze vidim prispevky i jako neprihlaseny.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: jake je cele url? opera skryva query string mam pocit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Uz rano mi beta nyx nejak blbnul a nyni stejne tak (jiny PC)...


    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: no vzdyt to tam pisu. pak se taky muzu vymluvit na snahu respektovat prislusne RFC aspon tam, kde to jde :)

    History mechanisms and caches are different. In particular history mechanisms SHOULD NOT try to show a semantically transparent view of the current state of a resource. Rather, a history mechanism is meant to show exactly what the user saw at the time when the resource was retrieved.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: dik, pomohlo. proc to beres jako vlastnost a ne chybu, muzu se zeptat? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, nerefreshuje se mi okno sledovane, kdyz vylezu z klubu zpet, driv to delalo. Je chyba jen u mne nebo je to nejaka super novinka? dik :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Výborně. Díky.
    NYX
    NYX --- ---
    // ikonka budiku
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: to v api urcite je a inyx to umi uz davno.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: A nastavení upomínek?
    NYX
    NYX --- ---
    prijde proste zprava "X odpověděl na příspěvek ve Vašich upomínkách."

    "odpovedel" a "prispevek" jsou odkazy na prislusne prispevky + tam je overlib, tj. asi neni treba se proklikavat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam