• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NAVARA: no proto rikam klic treba v url, nikdy nebude v db ulozen.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NAVARA: ne, protoze na serveru se text porad uklada v plaintextu, teda aspon predpokladam.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VECTOR: add 2 - přístupová práva to neřeší?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mam dve pripominky/napady:

    1) Nedaly by se reminders nejak strankovat? kdyz jich ma clovek 200+, obzvlast na pomalym pripojeni jsou v podstate nepouzitelne (ja si napr. takhle schovavam prispevky se zajimavejma obrazkama a v praci mi to pak shodi celej pocitac - ok, je to chyba HW na me strane, ale stejne mi to pripada prakticke)
    2) Nebylo by mozne vytvorit moznost, aby nektere kluby mely sifrovany obsah? napriklad aby byl text prispevku viditelny jen pro ty, co pridaj do url urcity hash? (tedy, to je jen to nejprimitivnejsi a nejjednodussi reseni co me napadlo, ale tak k zamysleni..)
    NYX
    NYX --- ---
    BNB: vypada to, zes v minulosti pozval nejakeho spammera.
    BNB
    BNB --- ---
    JUSTIF: Nevím, zda nejsou nějaké novinky, ale mě také nejdou pozvánky. Zkoušeno FF,IE i chrome...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TOMMY69: "noony"? Ty zaškrkávátka se objevují až po změně textu. Onclick akce "zobrazit zaškrkávátka" by stačila, pokud chceme za každou cenu ty věci skrývat.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    TOMMY69: jo, to je docela pakarna
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TARMAQ: noony se imo objevi po kliknuti do jmena/hesla..takze kdyz to ma clovek predvyplneny, ma napul smulu..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    taky se mi to delo, melo by vazne pomoct zaskrtnout "pamatovat prihlaseni". Coz je ale trochu problem, protoze ty checkboxy tam za urcitych okolnosti vubec nejsou a zobrazi se az po kliknuti na "registrovat"
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: ted jsem to v chromu zkusil a slape mi to ok, tak nevim.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    PISKVOR: mam

    KEJML: na jinejch serverech to po me nic echce. divny

    "Pro vstup do této sekce je nutné se přihlásit."
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JVMLOK: Asi budu za Cpt.Obviouse, ale mas zaskrtnuty "pamatovat prihlaseni"?
    KEJML
    KEJML --- ---
    JVMLOK: Nemaže ti Chrome při zavření cookies?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JVMLOK: edit...deje se to vzdycky kdyz zavru chrome, ne jen zalozku...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tyjo proc se mi pokazdy ukaze prihlasovaci obrazovka kdyz najedu nyx. v chromu zavru zalozku protoze mam hotovo, za pet minut se vracim a zas jak idiot. jmeno i heslo mam predvyplneny, takze jenom kliknu, ale fakt je to potreba?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    PHAILO: no ale on reagoval na tvuj prispevek (sice ne "odpovedet", ale podle toho, co napsal, to musel cist)..
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HARDCABB: Konkrétně o něj nejde, ale spíš mě to zajímá pro (potenciální) jiné případy
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    PHAILO: bud rad
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    IDLE: Oboustranný ignore lze dát i jednostranně? Tak to potom jo. Měl jsem za to, že oboustranný je oboustranný proto, že si ho musí potvrdit oba uživatelé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam