• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMMY69: Nemohl jsem si vzpomenout, u čeho ty závorky byly. Mohl by závorku nebrat, pokud je závorka i před.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    PAPRIKODLAK: to by mohl byt problem zase naopak treba u wiki..
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Šlo by nyx naučit, aby závorku za odkazem nebral jako součást odkazu? Pak ty odkazy akorát vyhazují 404.
    NYX
    NYX --- ---
    OMNIHASH: no adresa webu je http://www.ubulinu.cz, ne www.ubulinu.cz
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    www.ubulinu.cz odkaz podle nápovědy vytvoří URL nyx.cz/tocosemzadal
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: az narazis na nejake takove, posli mi odkaz do posty. je mozne, ze to na zahlavich vubec udelane neni.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    zdravim, pouzivam temer vyhradne SRWare Iron (chromium based) ale tedko koukam že i na Chrome
    - v některých záhlavích se mi od nedávné aktualizace neořezávají obrázky - tzn obrázek, který je větší než monitor, tak přesahuje mimo... děje se to jen mě?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FF 20, v praci za proxy, ale zkusim pro klid v dusi este doma

    NYX:
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jaky prohlizec? tohle se mi nedeje, nicmene to uz nekdo tusim hlasil.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Pri zadavani inzeratu a kliknuti na sablonu ( koukam co to je za novinky ) se reloaduje stranka kliknutim na rozbalovaci menu
    NYX
    NYX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Posli mi do posty odkazy, az budu u pocitace, smaznu to
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Úvodní stránka - události. Nastavil jsem si zobrazování Plzeňského kraje. V Plzeňském kraji se nic neděje (ale to není ten problém). Problém je, že v minulosti měli někteří uživatelé tlusté prsty a přepsali se, a mně tu už několik měsíců svítí události, které se mají konat v roce 2031 a 2023 (a konaly se už v roce 2013). Jak je smazat?
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: diky, opraveno
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nejede Mantis (login.php hází 404), kam se to zapisuje? :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: to by asi delalo neporadek kvuli automatickemu promazavani souboru kdyz zmizi to k cemu byl puvodne pripojeny.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Slo by udelat abych mohl jednoduse vkladat soubory co jsem jiz nahral do nyxu ? Priklad. Nahraju jeden obrazek do galerie, ale chci ho pak pouzit v nejakem klubu. Nyni to funguje tak ze bych si musel zkopirovat url obrazku a pak ji tam vlozit jako html tag. Navrhuju aby byla pridana funkce ktera ukaze okynko kde budu moct vyhledat podle nazvu nahraneho souboru, pripadne nahled obrazku a kdyz na nej kliknu udělá to to že za mě img tag s url vlozi. Je to vyhodne z dlouhodobeho hlediska. Vim ze jsem v minulosti nahral obrazek XY tak si ho vyhledam v galerii a nemusim ho znova nahravat, nebo nedejboze treba googlit.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    eště bych radši snědl koláčky
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    VECTOR: sis vyprazdnil penezenku?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    frontpage je nejaka rozbia, viz obrazek:

    aktualni firefox, nepomaha ani vymazani cash.



    BOD
    BOD --- ---
    NYX: ok:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam