• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    HAWLIS: žádnou fotku screenshot nevidím. Zkus vypnout všechny doplňky.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: jinak jeste se k tomuhle vratim. tedko mam podobnej problem v nekterych diskusich. konkretne tedko treba tady https://i.nyx.cz/...242b75e10f652920beeb.jpg?name=10392450_647298608711613_6781571817772103695_n.jpg zobrazuje se mi jen pulka fotky, neořízne se podle obrazovky ale půlka fotky není vidět..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Návrh. Poslední dobou mi chybí možnost neco jako 'oznacit neprectene' a v přehledu sledovaných mít tedy zvyraznene, ze se do diskuse z nějakého důvodu chci vrátit hlouběji. Pridani do těch upominek nebo jak se to jmenuje, mi k tomuhle účelu neslouží dle představ.
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    PANIKA: hm tak i tady
    po tomhle linku http://bit.ly/1iunC6Z

    http://goo.gl/OCPHFc
    se zprava upajcne, asi nejaky trable s nahledovacem
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    kdyz se pokusim poslat tenhle link v poste
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: moje omluva - spletl jsem si cas udalosti, takze jsem v zalohach nehledal, a je to tam ... sorry :< btw, kdyz uz jsme u toho, prijde mi nejaky varovani o zaplneny schrance, nebo se to zacne transparentne odmazavat, nebo se udela automaticka zaloha? :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: 20000 afaik. Koukni do zaloh jestli tam neco nemi.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Kolik je limit zprav v poste u premiovky? Snazim se dohledat nejaky zpravy cca. 3 roky zpet, a proste nejsou. Podle zaloh zadny odmazani neprobehlo - to zpravy jen tak samy od sebe mizi? :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Hm...tak pro tohle by se hodilo mit moznost seradit prispevky od prvniho do posledniho
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: Uz to vidim. Diky moc.
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: [vse][ulozit do souboru]->[provest]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Nooo. a měl bych ještě jeden dotaz.
    Je možné celý thread od začátku stáhnout do textového formátu (excel, cokoliv...) aby se s tím dalo dál pracovat?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KINGFISHER: blby by bylo, kdyby ten, co k tomu ma neco rict nemel prava pristupu/psani v tom klubu ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: tak:
    "Tuto kategorii nech sbalenou i v případě, že se v ní obsažených fórech objeví nové příspěvky"

    PISKVOR: Jo. Čekal jsem jestli se bude víc řešit že mám NSFW kategorii, což mě do rozpaků neuvede protože asi nebudu na nyxu jedinej, nebo jestli se dá něco podobného nastavit a jak je to náročné na implementaci
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: ja to pochopil jako nastaveni pro kazdou kategorii zvlast, urcite ne jako default. ale ted koukam, ze to tam nijak rozvedene nebylo, proto asi ty minusy.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Tak to už je prašť jako uhoď, a prdlajs je mi po tom; nicméně "ponech sbalený" je výrazně méně uživatelsky přívětivý. V tuto chvíli, když si to otevřu, kouknu a vidím - rozbalovací kategorie by po mě vyžadovaly další hromadu klikání, abych vůbec zjistil, co je nového.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: imho spis "maj blby kecy, ze doma po praci koukam na nahy baby"
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JVMLOK: Čtu to správně jako "maj blbý kecy, že místo práce čumím na nahý baby"?

    Nicméně jistě by se na to dal udělat nějakej userscript, což mě přivádí k obecnějšímu návrhu: šlo by přidat do nastavení "při načtení vždy načítej tento skript"? Když si to tam přidám přes GM, řve to na mě kvůli smíšenýmu obsahu...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Q: Slo by udelat, aby kategorie obsahujici auditka s novymi prispevky zustavaly sbalene a ukazaly obsah jen po otevreni? Muze jit napr. o NSFW auditka a nepotrebuju aby si kazdej kdo mi projde kolem pocalu s aktivnim nyxem koukal ze se mi libi zrzky i.e.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PISKVOR: Dík, tak za to může firebug...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    REDSNAKE: Podezírám nějaký tvoje pluginy. V místním Chromákovi 36.0.1985.125 to nejsem s to reprodukovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam