• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: Taky neplanuju
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: a do tretice - pro windows phone? osobne bych to vocenil hodně.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FATBOZZ: cez nos mi nelieta nic, okrem soplov. do api novej funkcionality nepribudlo a zatial o zavaznych bugoch neviem. nuz a na tych par minoritnych zial nieje cas. sorry.
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    ALCATOR: Používání tlačítka zpět je pohodlnější a rychlejší, když ho má člověk přímo na myši. Bohužel, také se mi nedávno vracení zpět (ukládání do cache) rozbilo.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: Neplanuju
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ZARREMGREGARROK: Tak stačí, ale jeden nikdy neví kdy VV něco přelítne přes nos :) A ona konkurence taky nutí ke zlepšování app.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Plánuješ Nyxi i aplikaci na Androida ?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ALCATOR: Dík, to mě nenapadlo. Já používal tlačítko "zpět" prohlížeče. Pro zobrazení předchozí obrazovky.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    LODBROG: Divný. Já to dělám takto:

    1. Vidím, že diskuze má 280+ nových. Vlezu dovnitř - vidím sto příspěvků, všechny červeně NEW.
    2. Pomocí ">" přejdu na další stránku a potom ještě na další. Na této třetí stránce někde v polovině začínají nepřečtené příspěvky.
    3. Přečtu si příspěvky.
    4. Pomocí "<" přejdu na 2. stránku nepřečtených - příspěvky jsou i nadále označené jako nepřečtené.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale tak problem solved a ja ti dekuju :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: to snad neni mozny, tenhle prispevek, na kterej ti odpovidam ted prisel s notifikaci, nechapu nic :)
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: hmmm, tak to popravde absolutne netusim, kde by mohl byt problem :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: jj, je tam pending
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: Ctrl+Shift+I, prepnout se na Network, reloadnout stranku a nekde uplne dole by mel byt radek nyxtopic1 a pod tim url podobna te, co jsem psal. v radku Status by melo byt (pending) - pokud tam radek vubec neni nebo tam je jiny status, rekni co tam vidis, pripadne posli screenshot do posty (hlavne sem nepastuj cele to url)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TARMAQ: dela to stejne v praci i doma (upc)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    a nejsi za proxy?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: zaskrtane vse mam, tak ja se zkusim prokousat tim co radis, vubec nevim ktera bije ale google fu je mocne :)
    NYX
    NYX --- ---
    konkretne jestli se spravne pripojuje request na

    https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxDRAGONxxxxxxxx...

    // mel by byt pending
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: vlevo dole na panacka a zkontrolovat, jestli je tam vse zaskrtane. pokud ano, zkusit vyprazdnit cache, zkontrolovat javascript konzoli jestli tam nejsou nejake chyby, kouknout pripadne do Net a reloadnout stranku, jestli tam neco neblokuje request na ten chat apod.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: divny, to mam zapnuty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam