• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: jj, je tam pending
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: Ctrl+Shift+I, prepnout se na Network, reloadnout stranku a nekde uplne dole by mel byt radek nyxtopic1 a pod tim url podobna te, co jsem psal. v radku Status by melo byt (pending) - pokud tam radek vubec neni nebo tam je jiny status, rekni co tam vidis, pripadne posli screenshot do posty (hlavne sem nepastuj cele to url)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TARMAQ: dela to stejne v praci i doma (upc)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    a nejsi za proxy?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: zaskrtane vse mam, tak ja se zkusim prokousat tim co radis, vubec nevim ktera bije ale google fu je mocne :)
    NYX
    NYX --- ---
    konkretne jestli se spravne pripojuje request na

    https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxDRAGONxxxxxxxx...

    // mel by byt pending
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: vlevo dole na panacka a zkontrolovat, jestli je tam vse zaskrtane. pokud ano, zkusit vyprazdnit cache, zkontrolovat javascript konzoli jestli tam nejsou nejake chyby, kouknout pripadne do Net a reloadnout stranku, jestli tam neco neblokuje request na ten chat apod.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: divny, to mam zapnuty
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, jak zapnu onscreen notifikace na plusy a minusy? celou dobu se mi vpravo dole ukazovalo, kdyz mi nekdo ohodnotil post ale ted to nefunguje.
    a jeste jedna vec: kdyz mi nekdo napise do posty, tak se mi to nezobrazi, dokud neudelam refresh, to taky driv fungovalo tak, ze se mi vlevo nahore zobrazil cervenym fontem odesilatel rovnou

    co delam spatne? dik
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KOC256: !!! nakonec po zkouseni vseho moznyho pomohla instalace 32bit 12.17 misto 64bit stejny verze.. no, hlavne, ze je to vyreseny a je to tu napsany, treba se na tom taky nekdo nekdy zasekne :)

    uz se zobrazuje entypo, funguje javascript..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMMY69:
    reinstall. pripadne zkus novou verzi
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KOC256: dela to vsude..:/ a hlavne ty dalsi errory, jako treba komplet nefunkcni javascript..

    v IE to funguje, jen ta Opera vubec nic..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMMY69:
    admin prava? ale nevim mno...
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: tos me nepotesil :D

    nj, co se da delat..ale je to uplne cista instalace :/
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: 12.16 / linux - entypo funguje, javascript taky...takze hledej chybu nekde u sebe
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    [ TOMMY69 @ nyx :: pripominky uzivatelu ] :a taky nefunguje vlastne ani nic dalsiho - nahledy odkazovanejch prispevku, menu u uzivatele/prispevku..
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Opera 12.17 Win7 v bootcampu.. nefunguje mi entypo.. na jinejch zarizenich je to s tou samou operou ok.. a taky nemuzu prehodit skin, kdyz jsem v nastaveni a kliknu na nejakej skin, nic se nestane a porad je dole vypsanej muj vlastni (kdyz jsem si pak prehodil skin na default na stolnim PC, problemy stale na Macu zustaly)..

    nenapada vas nekoho neco? mam hledat problem na svym zarizeni?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Mou zvědavost mírně provokuje jedna věc - občas zahlédnu, že je někdo v nějakém klubu, jehož název mě zaujme (myšleno v diskusi u příspěvku konkrétního člověka, nebo v poště, je vidět, pokud je online a nemá to zakázané, kde zrovna je). Když na to kliknu a vyhodí mi to obrazovku kategorií s hlášou, že nemám přístupová práva, je to hrozný opruz :-).
    Chápu to tak, že klub je skoukromý, ale podle toho, co jsem zatím zaznamenala, tak u mnohých soukromých klubu není problém požádat vlastníka o vstup a on vám ho dá. Nebo má nějaké info o tom, za jakých okolností vám ho dá na nástěnce.... ale to jsou informace, které si nepřečtu, když se tam nedostanu. Ani případně detail toho, co tam vlastně je (když to z názvu není úplně jasné).
    Je způsob, jak zjistit, o čem takováhle soukromá diskuse je, abych mohla posoudit, jestli mě to třeba nezajímá a nechci zkusit požádat správce o přístup? A v návaznosti na to zjistit, kdo je správce - komu chci psát? A třeba právě i to, pokud to má nějaká pravidla?
    Jako že pro mě značka ideál by byla, kdyby takové kluby měly nějaké políčko, které by vyplnil správce, kde y bylo přesně toto napsáno a bylo by to to co se mi zobrazí, když kliknu na to, že se tam chci podívat...
    A nebo, pokud vlastně nění řešení, jak to udělat takhle, tak bych skoro preferovala, ať privátní diskuse prostě vůbec nejsou videt u lidí, ať mě to alespoň nepokouší ;-).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jen taková drobnost...

    Pokud vložím v příspěvku dva odkazy (buď url na nějaký článek nebo YT video) tak se k nim načte nadpis článku (embedded přehrávač). Jenže to funguje jenom pro první 2 odkazy v příspěvku, všechny další odkazy se udělal jako url, ale nenačte se nadpis (embedded přehrávač). Šlo by to navýšit třeba na 5 odkazů?
    SITH
    SITH --- ---
    SKAFF: ah. Ted to vidím, dříve jsem si toho nevšiml. díky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam