• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    IDLE: tomuhle rozporu samozrejme rozumim. otázka je, jestli treba pro nyx, kam člověk neleze pro proklinutí se jinam, ale většinou otevírá v rámci diskuse odkazy, ale ve čtení diskuse pokračuje. tedy tzn nová karta.. zkusim anketu do anketního auditka, tady tim nebudu rusit... celkem me to zajímá.
    IDLE
    IDLE --- ---
    HAWLIS: Kolečko většinou funguje i jako tlačítko, aspoň na těch myších, které potkávám já.

    Jinak je to klasický spor, spousta lidí dává přednost tomu, když si může vybrat, jestli chce odkaz do stejného okna nebo nového. Když to dáš natvrdo, tak ten, kdo by to chtěl do stejného, už si nevybere.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    IDLE: na touchpadu nemam žádný a když jsem někde na myši, tak jen kolečko..
    IDLE
    IDLE --- ---
    HAWLIS: Prostřední tlačítko nemáš?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nápad... ale nevim jestli to neni někde na mém příjmači...

    totiž - šlo by udělat defaultně při kliku na odkaz otevření v nové záložce? abych nemusel přes right-click, open in new tab..
    NYX
    NYX --- ---
    TRIPPY: nejaky priklad?
    TRIPPY
    TRIPPY --- ---
    jen blbina, ale asi sem tam nefunguje v klubech RO, neb nekteri byt jmenovani maj i RW :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SKAFF: tipl bych si, že nějaký load-balancing mechanismus na firemní proxy, mě taky občas, když moc dlouho surfuju po datově náročnějším webu (obrázky atd.), tak najednou proxy vykopne, a musím si dát 15 minut time-out :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKAFF: Big Brother Is Watching You! Teda spíš tvůj zaměstnavatel.
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: na strane nyxu je imho vsechno jak ma byt
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOC256: pardon
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON: Dyt se o tom mluvi vedle :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a co ipad? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: Taky neplanuju
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: a do tretice - pro windows phone? osobne bych to vocenil hodně.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FATBOZZ: cez nos mi nelieta nic, okrem soplov. do api novej funkcionality nepribudlo a zatial o zavaznych bugoch neviem. nuz a na tych par minoritnych zial nieje cas. sorry.
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    ALCATOR: Používání tlačítka zpět je pohodlnější a rychlejší, když ho má člověk přímo na myši. Bohužel, také se mi nedávno vracení zpět (ukládání do cache) rozbilo.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: Neplanuju
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ZARREMGREGARROK: Tak stačí, ale jeden nikdy neví kdy VV něco přelítne přes nos :) A ona konkurence taky nutí ke zlepšování app.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Plánuješ Nyxi i aplikaci na Androida ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam