• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    pech
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JVMLOK: dělá se automaticky, pokud to ručně nepřepneš (sada ikonek pod textboxem), ale pouze v případě, že splňuje některá omezení jako třeba velikost do 0,5Mb
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    mel bych takovej noobi dotaz...kdyz prilozim k postu obrazek (myslim jako prilohu, nahraju ho z disku, ne jako prolink nekde na net), da se to udelat tak, aby se neukazal textovej odkaz, ale rovnou prilozenej obrazek?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jak to vypadá s webm souborama? bylo by možný je vkládat jako img?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARALD:
    no ta formulace je dost nestastna... :) ale ted uz se muze uplne vypustit no :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: Můžeš jej přiložit k příspěvku přímo z disku.
    HARALD
    HARALD --- ---
    TUILE: Vida. Dík za update.
    TUILE
    TUILE --- ---
    HARALD: Uz to neni pravda. Uz to umoznuje i nepremiova verze
    HARALD
    HARALD --- ---
    THX_1138: Ale je to tak. Co se ti nezdá?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    predstava, ze by kazdej mel pulmegovou ikonku, je ponekud desiva..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SKAFF: achso, pardon, dík, moje chyba, měl sem za to, že to bylo 500kb.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Máte někdo tušení, proč se tenhle gif netočí, pokud ho použiju jako ikonu? Rozměry i max. velikost by měly bejt v pořádku.

    NYX
    NYX --- ---
    PROZAC: koukni do dev tools co se vraci pri nacitani tech obrazku
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Ahoj, proc (asi firemni proxy) blokuje obrazky pri normalnim prohlizeni diskuze, ale pokud najedu mysli na reakci tak to popup okenko vidi....

    viz prilozene screen shoty

    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: si na lastu zakaz "sex" kategorii
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: Autoplay je tam proto, ze po kliku na ten placeholder obrazek se video ma hned pustit. Tenhle nahled odpovedi jen zobrazi html, ktere je TED v prispevku, proto se to rovnou pousti. Autoplay tady mi taky prijde nezadouci, ale asi mi to nestoji za reseni. Nebo na to lidi narazi fakt nejak casto aby to byl problem?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja myslim ze ten autoplay je tam schvalne z toho duvodu, ze pri najeti na stopnutou verzi ztratis hover focus a nemuzes si na nej kliknout
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Tohle je chtena featura ?

    Kdyz si prehrajes yt video v nejakem prispevku a nekdo ti pak na nej odkazuje a ty jsi na te strance porad (dejme tomu procitas stare prispevky ) tak se po najeti na reply da autoplay videa v popup ... me to treba rusi nevim jak ostatni

    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    napadl me drobny zlepšováček..
    bylo by možné udělat po najetí myší na záložku "sledované", aby se (asi bez kliknutí) zobrazila roletka s tím, jak mám sledované diskuse rozdělené? mám tam třeba pět, šest kategorií, tak že by byla možnost kliknout si rovnou na vybranou kategorii. napadlo mě to jako moznost pro lidi s delším seznamem booknutých diskusí. že bych nemusel scrollovat dolu, ale rovnou me to po tomto kliknutí hodilo dolu k té kategorii... je to dobrej nápad, nebo blbej nápad, nebo jakej to je nápad?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NAVARA: uz vidim jak si clovek neuvedomi kde je a v druhej casti postu reaguje na prvu cast, ktora sa ale odosle do uplne ineho klubu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam