• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    PISKVOR: jsi antikreativni fasista.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEJML: No vidis, dyskrymynace! Ikonky by vlastne mely mit minimalne 1920x1080px, aby se kazdej mohl poradne kreaturne vyradit! (pro Sheldona C., Ph.D., a kol.: predchazejici dve vety byly mineny sarkasticky)
    KEJML
    KEJML --- ---
    H_PENETRATOR: Ikonku vnímám jako něco, na co mrknu periferním zrakem při čtení příspěvku a hned vím, kdo je autorem (neb do většiny klubů píší - stále ti stejní lidé). Pokud má ale někdo místo ikonky nějakou epileptickou animaci, jen mě ruší od čtení.
    Pokud chci obdivovat něčí kreativitu, navštívím na kreativitu zaměřený klub nebo rovnou server, určitě nebudu s lupou studovat 40x50 pixelů na něčí ikoně.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Mimochodem, nevíte někdo o rozšíření do Chrome, které by zastavilo vybrané gify? Našla jsem jenom takové, co zastavují úplně všechny, a to zase nechci, stačilo by pár vybraných kousků. V nejhorším to řeší adblock, ale radši bych tam viděla ten první frame než vůbec nic.
    H_PENETRATOR
    H_PENETRATOR --- ---
    NAVARA: ... a jestli ses komplexovanej smradlavej geeg, jdi na nyx a hraj si tam na frajera...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    H_PENETRATOR: jestli chceš kreativnit, nebudeš mít lepší https://ello.co/ či devianart apod?
    H_PENETRATOR
    H_PENETRATOR --- ---
    KEJML: jak za takovej antikreativni fasistickej blabol muzes mit vic jak plus deset nechapu!
    neco ti a tem co to maj podobne poradim. je to lepsi nez tady ostatnim veci zakazovat a diktovat:
    CyberSpace .cz
    http://www.cyberspace.cz
    a mas to bez gifu
    RADAK
    RADAK --- ---
    RADAK: Ok vyreseno. V chromu mi bezelo Hola! rozsireni.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RADAK
    RADAK --- ---
    Dneska v CHROME z niceho nic, mi po prihlaseni na nyx a naslednym kliknuti na bookmarks vyskocilo okynko prihlaseni. prihlasim se, klidnu na jakoukoliv diskuze a zase okno s prihlasenim. kliknu na postu a trada, zase vyskoci okno s prihlasenim. musim se porad prihlasovat. zkousel jsem smazat historii, cookies apod. preinstaloval chrome a porad to kravne. nestalo se nekomu?
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    ISTEVE: Ale to se asi pochopit dá, jen tam trochu visí, zě 2*limit = cca 8*možnosti, no a proto to kvituju.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Kdyby to bylo na mně, tak zakážu animovaný ikony úplně.
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    Myslim ze je tu fundamentalni nepochopeni toho, ze ikonka je od snadny vizualni asociace autora s prispevkem... neni to platno pro seberealizaci (od toho mame v praze lennonovu zed, ta je i widescreen).

    (mistni benevolentni diktatori necht vyjadri svuj nesouhlas vypustenim divych selem do teto areny)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EL_KO: právě že víme...
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    ADMIX: no tak ale... vy zkostňatelí dinosauři nedokážete pochopit, o co se okrádáte.)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    EL_KO: Ne.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EL_KO: ...protoze do tohoto auditka chodi repre vzorek nyxu, a protoze vetsine nyxu na tom zalezi? Kdo vi...
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    PISKVOR: nj, politicky fér by pak byla anketa...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EL_KO: [citation-needed] Jako ze "kdyz se ten limit zvedne, tak to vyuziju jenom jaaaaa" (tak urcite) nebo jakym zpusobem se zmena z 5000 na 20000 rovna jednomu procentu?
    Neodpustim si konstatovat, ze to je naprosto nesmyslny predpoklad.
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    PISKVOR: Já chápu snahu o minimalizaci přenášených dat, ale neodpustím si konstatovat, že vzhledem počtu rozdílných ikon na stránce by se jednalo v průměru o navýšení celového objemu přenosu do 1%.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam