• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CLEVER
    CLEVER --- ---
    Nyxi - netušíš, proč se blbě kopíruje text do Tržiště, když ho kopíruji z jiného webu? Konkrétně jde o pracovní inzerci. Nevzpomínám si, že by to dřív byla nějaká komplikace.
    Dnes se částečně podařil vložit text do zkrácené verze (akorát že mi to vzalo celý text a bez ohlášení si ho uřízl dle libosti).
    Normální část na text inzerátu ani heverem - prostě se to tam nenakopírovalo - až pak přes omylem zmáčknutý "Zdroj" - akorát, že v totálně pitomém formátu - standard inzerát mi tu teď zabral téměř dvacet minut, v závěru navíc nešlo ani v textu přeskakovat myší, bylo nutné najet (a projet tak několik řádků) kurzorem - a zas a znovu, každá odrážka zvlášť.
    NYX
    NYX --- ---
    test (beta.nyx.cz)

    Watch Football Tweets's Vine "Sissoko vs Diego Costa "
    https://vine.co/v/OFQdmABq2Od
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: diky, opravim
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Asi je nejakym zpusobem rozbity nacitani odkazu z vine.co. U odkazu nize se zrejme mel nacist titulek, ale uplne se to nepodarilo - vysledkem je text s otevrenym (neukoncenym) tagem <b>, takze vsechny prispevky na strance jsou taky tucne...

    [ CAPTAIN_TACUD @ FOTBAL - Zimní pauza... ]
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEZ: Na last je filtr podle palcu, neridi se absolutnim poctem, ale ukazuje co bylo neobvykle dobre hodnoceno na danou diskuzi.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    neslo by na uvodni strance zobrazovat linky na posty s nejvetsim poctem palecku za nejaky casovy obdobi? treba jenom pro premiovku; zajima me co se deje v ruznejch auditkach, zaroven nemam ambici mit ve sledovanejch vsechno; ale kdyz se objevi post co dostane behem uplynulych 48 hodin 300+ tak uz to stoji za pozornost..dík za feedback..
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Nyxi, nedalo by se to pls pojmenovat jinak než Upomínky? Teď mi to tu pár dní svítilo a já se nemohla zbavit pocitu, že jsem zapomněla vrátit knížky do knihovny...
    Možná záložky nebo praporky? (I když praporky by byly zase jako u světového poháru v obřím slalomu...)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Diky.
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: A šlo by obecně vypnout ty notifikace na příspěvek v upomínkách? Nějak se mi to nedaří zakázat.
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED: tak uz to projde

    test test test test
    NYX
    NYX --- ---
    ZARREMGREGARROK: neni, taky me to se*e :) jdu nahrat opravenou verzi
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    Když odpovím na příspěvek, který mám v upomínkách, tak mi přijde zpráva od TORI, která mě o tom informuje.
    Je to záměr?
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED: Doplnim
    TUILE
    TUILE --- ---
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    ono již neplatí omezení na 100 zabuklych diskuzí??
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Pokud ve WYSIWYG editoru na nastence nastavim pro bunku v tabulce zarovnani nahoru, tak pri ulozeni vyskoci:

    "Použitá deklarace stylu není povolena: ( vertical-align)"

    Coz mi prijde prinejmensim matouci, kdyz toto WYSIWYG editor umoznuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NEI:
    vyhovuje znamena ze si nejsi jist svym heslema tim ze ho dokazes napsat bez povsimnuti a nebo ze neduverujes pocitacum kde ho pises a tak jsi rad ze ti jeste prijde SMS?

    Ja moc nevim proc bych chtel dalsi overeni... kdyz tu jde o hovno...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NEI:
    Je to tu snad banka?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ADITU: diky, vyhledavani v diskuzi na mobilu je za trest.

    Velika skoda, galerie tu byla fajn, takhle se akorat bude plnit nyx prazdnejma ctvereckama s nezobrazitelenjma obrazkama, jupi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam