• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: jednou za x pokusu se mi ta roletka teda zobrazi, ale nevim jak.. spis me to hazi do profilu, pripadne me to hodi na prispevek, na ktery je odpovidano..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pls - mam konvertibilní laptop a tim padem casto pouzivat verzi ala tablet. pri kliknutí dotykem na ikonku uzivatele se misto vytazeni roletky s moznostma rovnou prokliknu do jeho profilu. Jde to pls nejak poresit? W 8.1, SRWare Iron (chromium).
    díky
    ACID
    ACID --- ---
    Na WP8.1 se mi v klubech nečervenají nové příspěvky. Je to jinak zvýrazněné a nevšiml jsem si, nebo to nefunguje?
    NYX
    NYX --- ---
    HORYZ: zalozka "prava" v diskuzi, napis nick a potvrd
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: no to kdyztak prijde na radu, ale jde asi tak o tricet vterin, tak se nejdriv zkousim hezky zeptat :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: co virtualbox ?
    HORYZ
    HORYZ --- ---
    cau, omylem jsem smaznul kamose ze soukrome diskuze, a ted ho uz nejde pozvat zpet...jde to vratit? jsem vlastmikem diskuze... diky za radu.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: no tak to netusim.

    nicmene script je na stejnem serveru jako vse ostatni a mel by se cachovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: kde je najdu na tabletu (prohlížeč chrome)?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: se koukni do dev tools kde to vazne
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Poslední dobou sd mi dost dlouho načítají ty ikonky pro palečkování/mazání /apod u příspěvků - to nebo jejich skript je umístěno někde v honolulu s vypnutým cachovaním či co se to děje? Různá připojení, různá zařízení...
    NYX
    NYX --- ---
    je tu prosim nekdo s Windows 10 Technical Preview? potreboval bych neco otestovat.
    NYX
    NYX --- ---
    si poznamenam a dodelam
    NYX
    NYX --- ---
    bohuzel nejde
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (všech jsem vlastníkem)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FATBOZZ: hmm, koukám na to - v jednom klubu ten log mám, v jiných ne :-O
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KID_MCHUTT: V právech žádný log nevidím. Jen kdo má jaká práva.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FATBOZZ: není to v logu v záložce rights (práva)?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Da se zjistit kdo uzavrel anktetu ? V [ očistec ] mame vsichni admin prava aby se dalo zapisovat na nastenku, ale uz po nekolikate byla anketa na ni uzavrena. Vsichni se dusujou ze nikdo nic... tak by me to zajimalo jestli se da zjistit kdo je vinikem anebo jestli je to bug
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: ten editor by to MEL zahazovat, ale buhvi co se tam deje :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    CLEVER: neni problem v tom, ze nektery prohlizece kopirujou text i s formatovanim? napr. chrome to dela..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam