• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    PISKVOR: nechapu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANCHEZ: A vis kdo minusy vynalezl? Hitler! :D
    To je takovej neargument, bych rekl.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Nebo jeste jinak: z toho, co jsem zatim videl, minusy vadi tobe osobne, a aby te to tolik nesralo, tak je chces proste zakazat. Vysledek bude ovsem ten, ze misto osmi minusu dostanes deset postu s podobnym obsahem, a budes nasranej jeste vic, a navic to dany auditko bude zapleveleny.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    VIRTUALVOID: na redditu maji minusy vypnute jenom feministky, preber si to jak chces
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VIRTUALVOID: Tyhle mínusy každého jen otravují. Já bych všechno, co není jako Facebook, zakázala!

    Jinými slovy: to máš nějak podložený, nebo si to jen myslíš?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    TARMAQ: podla mna sa uz velakrat osvedcilo vo vela forach, ze minuskovanie len krmi trollov. ked ta niekoho nazor/obrazok/vtip/komentar nezaujima alebo nieje relevantny tvojim interestom tak si ho nebudem vsimat ne? na /r/ to funguje celkom dobre... minuskovanie len ludi nasiera a provokuje k dalsim ragepostom.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    VIRTUALVOID: byl by priklad takove diskuze?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VIRTUALVOID: A nebo ho úplně zrušit, je to málo sluníčkový.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    + niekedy si myslim, ze "downvote" button v urcitych diskusiach nema vobec zmysel ... co takto dat moznost OPom, aby takuto abilitu userom vo svojom auditku zatrhli ?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NAVARA: špatně formulované zadání. Kdyby to Nyx implementoval takhle, měl bys tuhle diskusi odebranou, tvůj post by byl smazaný a měl bys týdenní ban ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    tohle [ NELLAS @ SEZNAMKA lidí z NYXu ] není úplně špatnej nápad... když někdo napíše do diskuze unbook, tak by mu ji to mohlo automaticky odebrat ze sledovaných i historie (a smazat ten post), případně i přidat týdenní ban :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: jednou za x pokusu se mi ta roletka teda zobrazi, ale nevim jak.. spis me to hazi do profilu, pripadne me to hodi na prispevek, na ktery je odpovidano..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pls - mam konvertibilní laptop a tim padem casto pouzivat verzi ala tablet. pri kliknutí dotykem na ikonku uzivatele se misto vytazeni roletky s moznostma rovnou prokliknu do jeho profilu. Jde to pls nejak poresit? W 8.1, SRWare Iron (chromium).
    díky
    ACID
    ACID --- ---
    Na WP8.1 se mi v klubech nečervenají nové příspěvky. Je to jinak zvýrazněné a nevšiml jsem si, nebo to nefunguje?
    NYX
    NYX --- ---
    HORYZ: zalozka "prava" v diskuzi, napis nick a potvrd
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: no to kdyztak prijde na radu, ale jde asi tak o tricet vterin, tak se nejdriv zkousim hezky zeptat :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: co virtualbox ?
    HORYZ
    HORYZ --- ---
    cau, omylem jsem smaznul kamose ze soukrome diskuze, a ted ho uz nejde pozvat zpet...jde to vratit? jsem vlastmikem diskuze... diky za radu.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: no tak to netusim.

    nicmene script je na stejnem serveru jako vse ostatni a mel by se cachovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: kde je najdu na tabletu (prohlížeč chrome)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam