• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ZARREMGREGARROK: Diky, z mobilu jsem nemel jak overit
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    NYX: jj, mas pravdu. napadlo me to taky, ale zkontroloval jsem jen url obrazku a ne url udalosti.. diky
    NYX
    NYX --- ---
    COLBEN: mozna je to obsazeno v jedne z tech url?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    proc se mi pri vyfiltrovani textu 2703 objevuje mezi spravne vyfiltrovanymi zaznamy tento?

    http://pbrd.co/1Gm5FGz
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: no, bych to asi zas tak moc nekomplikoval...protoze pak zacnou lide volat po (logickych, ale prekomplikovanych) moznostech jako jeden povinny hlas na kazdy radek nebo sloupec apod. Kdyz holt nekdo nedokaze pochopit instrukce k ankete napsane...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    cau,
    návrh k anketám - šla by udělat možnost jako alternativa k povolenému počtu hlasů i přesně udělený počet hlasů? Nebo by spíš stačilo jestě přidat pole pro minimální počet hlasů pro případ, kdy zadám více hlasů do pole povoleného počtu (což umožní zadat třeba 6 hlasů, ale dva z nich budou povinné).
    V některých anketách mi přijde, že sice nastavím dva hlasy a anketa bude davat smysl pokud budou lidé hlasovat oběma hlasy, jenže to velká část nedělá.
    NYX
    NYX --- ---
    ZARREMGREGARROK: par procent toho je. obcas proste nemas na vyber :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    NYX: Děláš si statistiku prohlížečů, ve kterých lidi otvírají nyx?
    NYX
    NYX --- ---
    REDSNAKE: z ted z vlhkych snu zpet do reality :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NYX: na začátek kódu dát kontrolu prohlížeče a pro IE vypsat hlášku "nepodporovaný prohlížeč". Víc si to imho nezaslouží.
    NYX
    NYX --- ---
    takovy dotaz...jak resit hsts v budoucim IE? co jsem pochopil, u webu s hsts nepovoli mixed content, tj. nezobrazi vetsinu obrazku linkovanych odjinud.

    zkusil jsem to v WTP a zda se mi, ze to asi jen neni zapnute, obrazky to zobrazi a jen to zaloguje hlasku do konzole, ale pokud to pak jeste zmeni, co s tim? vypnout hsts pro IE?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    DNF: Mě přijde dobré dopředu varovat.
    DNF
    DNF --- ---
    HARALD: ale ne, to bude nova featura systemu.. kdyz ty falesny ucty povolis, a budes to mit slinkovany ci je kterej, tak to vlastne ani nejsou falesny ucty, ze ...

    (Spis nez abych to myslel vazne jsem chtel poukazat na absurditu oboustranneho ignore, koukam, ze kvuli Haraldovi a mozna dalsim podobnym jsem to mel explicitne napsat rovnou. Cinim to tedy ted.)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DNF: Víš, že to je způsob, jak získat ban nejenom na duplicitní, ale i na originální nick?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DNF: tak to je genitální.
    DNF
    DNF --- ---
    KEJML: jaktozene, workaround jak je videt existuje. Udelej si fake ucet.
    je to reseni pro vsechny, udelame si vsichni fake ucet, a je to.
    Vlastne uz pri vytvareni uctu by se te to mohlo zeptat: 'chcete vytvorit fake id pro obchazeni oboustranneho ignore?' V druhe fazi se vytvori rozsireni do greasemonkey, ktere bude pod tou fake sessnou cist diskuse, a doplnovat ty oboustrane vyignorene prispevky primo do stranky hlavniho uctu.
    Problem solved.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KEJML: v životě jsou důležitější věci než diskuze na netu...
    KEJML
    KEJML --- ---
    KINGFISHER: Chápu, že tě nezajímá odpověď na někoho kdo tě má v ignoru (to je čistě tvoje volba), ale mě zajímá odpověď na někoho, kdo má v ignoru mě (a taky mě nejspíš zajímá i ten příspěvek člověka, co mě ignoruje) a nemůžu s tím dělat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam