• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    NAVARA: vedet ze jsem nekomu stal za to aby me nekde ignoroval je pro me dostatecna pridana hodnota/zpetna vazba; je to jako dostat vypis z karty ridice a zjistit kolik bodu clovek nasbiral, jina pridana hodnota neni (teda krome penez ktery by nyx mel z premiovky nekoho kdo si ji poridi jenom proto aby zjistil ktera id ho ignoruji)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATHEZ: krom trollích žebříčků top10 to nemá přidanou hodnotu...
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    MATHEZ: To zní jako feature kterou jistě stalkeři ocení.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    je mozne nejak zjistit kolik ID me ma v ignore? afaik ne, slo by pripadne pridat info o tom kolik ID me ignoruje do tabu lidé/nastaveni? s tim ze ID ktera me ignoruji bych se mohl dozvedet jenom v premiovce?
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: Prave. Imho proste hlasuj a podle toho co to udela mozna budes muset kliknout jeste jednou. Rozhodne min pracne nez se hledat v seznamu. A jestli se nepletu, dotycnemu neprijde dalsi notifikace uz, tak ani tohle neni treba resit.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    i kdyz ted nad tim premejslim z NYXovy strany..a obavam se, jestli by to nebylo vykonove dost narocny..protoze by se zrejme musel rovnou dotazovat databaze u kazdyho nactenyho prispevku :/ ale i presto si stale trvam na tom, ze by to byla prijenmna feature :))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRAGON: Presne to TOMMY69 navrhoval ;))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak me napada, jedna vec, co to udelat takhle? Uvidis hned, jak a jestli si na prispevku hlasoval

    MIDNIGHT_78
    MIDNIGHT_78 --- ---
    DRAGON: Nehledě na to, že když je vyrovnaný počet plusů a mínusů, tak ani není kam kliknout...
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    DRAGON: tak jasne, takhle to taky delam.. ale neni to uplne user friendly :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRAGON: Tak nekdy klikni na nejakej prispevek co ma 150+ a uvidis ten problem :) Ja jsem na zacatku a i tak me to otravuje.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADMIX: je to jedno kliknuti a dela to presne to, co Tommy potrebuje, tak v tom nejak nevidim problem.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRAGON: To delam ja a je to zdlouhavy a otravny, takze za mne zvyrazneny plus pro Tommyho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY69: kdyz kliknes vpravo na pocet plusu/minusu, tak je videt kdo dal plus, u minusu to vidis jen kdyz je to tvuj post a mas premiovku
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    nesla by nejaka indikace toho, ze uz jsem prispevku dal palec nahoru/dolu? treba, ze by se ten konkretni palec zvyraznil..:)

    nejsem debil, kterej by si nic nepamatoval, ale obcas projedu historii znovu trochu dal, a uz proste nevim, jestli jsem neco plusoval, nebo ne :)

    dik..
    MISON
    MISON --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHEALA: aha tak už to funguje. Tori si asi dala dvacet.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    poslední tweet se mi nezobrazil na gate. Toribota sleduju, předcházející (retweet) se zobrazil.
    NYX
    NYX --- ---
    ZARREMGREGARROK: Diky, z mobilu jsem nemel jak overit
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    NYX: jj, mas pravdu. napadlo me to taky, ale zkontroloval jsem jen url obrazku a ne url udalosti.. diky
    NYX
    NYX --- ---
    COLBEN: mozna je to obsazeno v jedne z tech url?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam