• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HAWLIS: na jiných serverech jsem taky viděla taky možnost editace během 30 vteřin od odeslání. Ta právě pomůže vychytat ty hrubky (ano, taky je vidím teprve po odeslání), ale zároveň to zamezí možnosti měnit později průběh diskuse.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ZARREMGREGARROK: ten neodhalí vše a stejně tak si text můžu přečíst i v okně, do kterýho ho píšu. náhled používám hlavně když vkládám html tagy.
    a některé drobnosti prostě odhalím až později (tím se nezříkám zodpovědnosti, že bych měl po sobě důkladněji číst)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HAWLIS: Není k tomu náhled?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    čas od času si postěžuju, že neni možnost editace již napsaných příspěvků. myslím především editaci překlepů a gramatických chyb, které člověk odhalí až po odeslání a už nechce příspěvek mazat (třeba proto, že jsou na něj linkovaný odpovědi).
    šlo by s tím prosím něco dělat?
    nerad, ale sáhnu si pro vzor na fb - po editaci je u příspěvku napsané, že je edited a zobrazí se původní verze.
    pro nyx mě napadlo to udělat podobně. editovaný příspěvek by mohl být viditelněji označen (třeba vpravo u palčků nějak novej znáček pro edited) a po kliknutí (najetí) myší by se zobrazila původní verze (optimálně s vyznačeným textem, ve kterým je rozdíl oproti opravenému).
    asi dostanu argument, že se pak účelově můžou měnit celé odstavce a tím smysl sdělení po tom, co se nejak odvíjí diskuse. šlo by třeba stanovit maximální počet oprav na řádek? nebo proste podobná restrikce, aby pak nebyl měněn celý text. čili že by se dalo skutečně opravovat jen zásadní překlepy.
    na druhou stranu i při vetší editaci by bylo vždy videt na původní verzi...

    jen nápad ke zvážení.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    NAVARA: vedet ze jsem nekomu stal za to aby me nekde ignoroval je pro me dostatecna pridana hodnota/zpetna vazba; je to jako dostat vypis z karty ridice a zjistit kolik bodu clovek nasbiral, jina pridana hodnota neni (teda krome penez ktery by nyx mel z premiovky nekoho kdo si ji poridi jenom proto aby zjistil ktera id ho ignoruji)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATHEZ: krom trollích žebříčků top10 to nemá přidanou hodnotu...
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    MATHEZ: To zní jako feature kterou jistě stalkeři ocení.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    je mozne nejak zjistit kolik ID me ma v ignore? afaik ne, slo by pripadne pridat info o tom kolik ID me ignoruje do tabu lidé/nastaveni? s tim ze ID ktera me ignoruji bych se mohl dozvedet jenom v premiovce?
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: Prave. Imho proste hlasuj a podle toho co to udela mozna budes muset kliknout jeste jednou. Rozhodne min pracne nez se hledat v seznamu. A jestli se nepletu, dotycnemu neprijde dalsi notifikace uz, tak ani tohle neni treba resit.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    i kdyz ted nad tim premejslim z NYXovy strany..a obavam se, jestli by to nebylo vykonove dost narocny..protoze by se zrejme musel rovnou dotazovat databaze u kazdyho nactenyho prispevku :/ ale i presto si stale trvam na tom, ze by to byla prijenmna feature :))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRAGON: Presne to TOMMY69 navrhoval ;))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak me napada, jedna vec, co to udelat takhle? Uvidis hned, jak a jestli si na prispevku hlasoval

    MIDNIGHT_78
    MIDNIGHT_78 --- ---
    DRAGON: Nehledě na to, že když je vyrovnaný počet plusů a mínusů, tak ani není kam kliknout...
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    DRAGON: tak jasne, takhle to taky delam.. ale neni to uplne user friendly :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRAGON: Tak nekdy klikni na nejakej prispevek co ma 150+ a uvidis ten problem :) Ja jsem na zacatku a i tak me to otravuje.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADMIX: je to jedno kliknuti a dela to presne to, co Tommy potrebuje, tak v tom nejak nevidim problem.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRAGON: To delam ja a je to zdlouhavy a otravny, takze za mne zvyrazneny plus pro Tommyho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY69: kdyz kliknes vpravo na pocet plusu/minusu, tak je videt kdo dal plus, u minusu to vidis jen kdyz je to tvuj post a mas premiovku
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    nesla by nejaka indikace toho, ze uz jsem prispevku dal palec nahoru/dolu? treba, ze by se ten konkretni palec zvyraznil..:)

    nejsem debil, kterej by si nic nepamatoval, ale obcas projedu historii znovu trochu dal, a uz proste nevim, jestli jsem neco plusoval, nebo ne :)

    dik..
    MISON
    MISON --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam