• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    REDSNAKE: nejde. po vstupu do diskuze neni jak zjistit, jak vysoke budou pozdejsi prispevky az se vsechno nacte
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nejde nějak nastavit, abych pokud rozkliknu diskuzi s nepřečtenými příspěvky začínala stránka od příspěvku který je nejnovější? Myslím to tak, jak to funguje v mobilní aplikaci.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    tady: [ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    kdyz vyfiltruju "mother" tak to najde strip s gaiou, kdyz vyfiltruju "gaia" tak ho to nenajde, oba dva textovy retezce jsou v nazvu toho obrazku; zkusil jsem filtrovat i gaia_by a taky to nic nenajde, byť by mělo, ne?
    nebo to hleda jenom na zacatku linku? nebo je to tim ze nemam premiovku? nebo sem narazil na nejakou drobnou chybicku?
    NYX
    NYX --- ---
    PHUSHI: napsat mi o jakou diskuzi jde, navrh na noveho spravce atd., ja bud rovnou predam nebo udelam anketu jestli predat a komu
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    jak se resi to, kdyz majitel nejake diskuse uz nechodi na nyx? v diskusi jsou spoluspravci, ti ale nemuzou pridavat admin prava (?)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: to by šlo. dik
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: Udelej si upominku na posledni prispevek
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    furt mě napada něco, co už je buď napadnutý nebo se to nelíbí :)
    zkusim dál: co něco jako záložky? občas by se to hodilo při prohlížení obsáhlých diskusí s obrázky, protože to na jeden zátah neprohlídnu celé a příště se mi v tom blbě hledá, kam až jsem došel.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: omlouvám se, to jsem nenasel... nicméně to neni uplně to co jsem myslel, ale zkusim to používat chvíli.
    měl jsem na mysli nějakou jednodušší cestu, aby se to dalo překlikávat běžně a nemuselo se lézt takhle hluboko do nastavení. plus taky to druhé menu (diskuse/nesledovat/nástenka....). plus je to takhle tesne pod sebou - čili se na to hůř ťuká prstem. lepší by byl mezi každou položkou menu ještě jeden prázdnej řádek.
    a to řazení v diskusi?
    NYX
    NYX --- ---
    Tohle snad jde v nastaveni zvolit pro jakykoliv systemovy skin, ne?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    a jeste si dovolim jeden navrh.
    šlo by si nastavit (nějakým jednoduchým překliknutím), abych měl horní menu (jak defaultní, tak i tu lištu v diskusích a ostatních místech) vlevo/vpravo?
    totiž: používám touchscreen na laptopu a je děsně pohodlný natáhnou levou ruku "chytit" si display a palcem scrollovat. čili kdybych měl tyhle meníčka vlevo, tak by to byla navigace nyxem ještě pohodlnější:)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    filtr našel jen toho a bez odpovědi..
    [ NAVARA @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    právě nad tim přemýšlím. šlo by tohle řazení podle palečků udělat? plus i třeba nastavení "od nejstaršího" či "od nejmladšího"?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KOC256: ano je pravda, ze v tomto pripade je kozel zahradnikem... :o))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHASHA_KRASTY:
    No jak vidno jde to :) Svym zpusobem je to "jeho" klub.

    A co bys cekal u auditka o psychotropnich rostlinach? asi top zanechava nasledky no... :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    NYX: pokud se to ale absolutne netyka dane diskuze? (a to ani neresim, co za smyslene bludy ty jeji "problemy" se mnou jsou)
    NYX
    NYX --- ---
    Ja moc nevim, jestli muze dopadnout dobre, kdyz majitele budeme nutit at tam nechava chodit nekoho, kdo ho z nejakeho duvodu stve.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SHASHA_KRASTY: To je klidně možné. Pak se ovšem stane, že do auditka přestanou všichni chodit a vytvoří si paralelní, kde vlastník nebude takový magor.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KOC256: to jsem sazmorejme napsal - dostal jsem "odpoved" jak od nejakeho psychicky vysinuteho jedince - urcite ne vysvetleni. Dal s ni jednat nebudu, protoze zivit tu psychozu, kterou si vyprojektovala pred lety opravdu nebudu....

    Jako me jde spis o to zjistit, jestli je mozne si treba kazde rano sednout nahodne vylosovat ID chodici do nejakeho klubu a dat mu do toho auditka ban bez jakehokoliv vysvetleni? Protoze takhle me to pripada a nelibi se mi to... :o(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHASHA_KRASTY: Napis majiteli PM. Nic majitele nenuti aby ti vysvetloval sve pocinani...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KOC256: no jasne, ale bez jakyhokoliv varovani, bez toho abych tam nebo ji neco napsal... nechapu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam