• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Aha ono to je dementní...
    musím nejprve kliknout na "nepřečteno", a pak se to aktivuje :o)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    ee vzdy na vanoce
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: nezapomněl sis prodloužit prémium?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    uz neni akce v poste smazat u prijemce?
    NASA
    NASA --- ---
    LUCIEN: jasny, tak mi prijde cistejsi to premium+, ale zase to tady funguje dost na takovy pratelsky bazi, ze jsem si rikal, ze by to take mohlo byt pruchodne. neco jako je pri koupi rocni premiovky moznost darovat premium na nejaky cas.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NASA: to bude slozity napsat a do premiovky to moc nemas jak dat, takze se to Nyxovi nevyplati delat. imo.
    NASA
    NASA --- ---
    nebo co darovat? ja treba misto nevyuzivam (krome automatických zaloh - cca 20 MB)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Neslo by nejak udelat premium + nebo neco..ktery prida misto na disku?...Dost pastuju ruzne obrazky a furt musim uvolnovat misto :))..Klidne si priplatim 500kc rocne za dalsich treba 5gb mista :)
    NYX
    NYX --- ---
    KYRBI: Pri pristupu pres https se v logu na fw/proxy ukaze jen ip, tak pokud nekdo jen naivne zkusi co na te ip je, at to nevypada, ze se mu jeho zamestnanci flakaji :) Samozrejme to neodola blizsimu pruzkumu.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Proč NYX přesměrovává na Seznam, když do něj zadám nějakou nesmyslnou adresu, například yolo.nyx.cz. Jen mě to zajímá, díky. :)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    Ahoj, bylo by možná zařadit novou funkci - filtrování dle datumu ?

    Aspon podle dnů (ale podle týdnů, měsíců, roku by bylo taky fajn).

    Např. do buňky: "obsahující text" bych napsal 17.7.2015 a vyjeli by příspěvky pouze z dnešního dne
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    ACID: I see.
    ACID
    ACID --- ---
    FIDO_LETI_DOMU: ctu to na sirku, nemam s tim problem
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    ACID: jenže to pak dá NYX do toho tvaru, kdy není nic moc vidět do doby, než si to člověk roztáhne. Jeden může říct, že je to maličkost, ale každej krok navíc... ...brzo je to jeden příliš moc navíc.

    Nebo to máš jinak?
    ACID
    ACID --- ---
    TOOMIX:
    FIDO_LETI_DOMU:
    delalo mi to na L830 taky, pomohlo nastavit nyx na klasicke nemobilni zobrazeni a funguje to ok
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jaké jsou statistiky využívání oboustranného vs jednostranného ignore (samozřejmě u těch, kteří oboustranné mohou dát :)? Plní ještě roli ochrany proti stalkerům (kteří vyhledávají všechny posty oběti, reagujou na ně, mínuskujou všechno, pruděj,...) nebo to už lidi dávají prostě proto, že tam to tlačítko je?
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    TOOMIX: same here.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám Lumii 640 Dual Sim, a pokud vlezu na Nyx přes IE nebo UC Browser a dám si klub, kde mám nepřečtené příspěvky, po vstupu do tohoto klubu se mi všechny hlásí jako přečtené (není červeně podbarvené datum a čas vložení příspěvku jako na desktopu). Je chyba někde u mě, nebo to je vlastnost nyxu?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jsou nekde statistiky aktivit klubu? Jako aby bylo videt, ktery klub je za posledni hodinu / den / tyden nejzivejsi v dane kategorii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam