• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    L4MA
    L4MA --- ---
    prosim, je mozne vypnout pouze notifikaci: "odpověděl na příspěvek ve Vašich upomínkách." ?

    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: To uz je davno, tj. asi zmena v ublocku. Kdyztak zrusim az se vratim.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    To teď je norma, že se odkazy na mall.cz přepisujou na odkazy na tradedoubler.net (kterej je uBlockem blokovanej, takze nejdou otevřít)?
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: Se k tomu dostanu i na mobilu
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    NYX: asi nejspíš nedal, když tohle nastavení je v desktop rozhraní a ne v mobilním...
    NYX
    NYX --- ---
    RUTHAN: a v nastaveni skinu jsi dal, at se nyx chova jako na pocitaci?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Dneska jsem se pomerne navztekal nyxem bezicim na androidi zarizeni - potreboval sjem neco z bloku a ikdyz jsem zkousel si 5 prohlizecu a v nich forcovat desktop mode, tak jsem nevyhral.

    Zda se nyx, je tak "chytrej", ze ikdyz v prohlizeci - Chrome, Opera mobile, Opera classic, Maxthon atd, dam forcovat desktop mode - coz s ostatnima webama funguje, tak nyx stale nejak identifikuje android a vykresli mobilni verzi webu. Coz je v kombinaci s tim, ze v android verzi chybi polozka blok v menu nebo je velmi dobrej schovana (hledal jsem pomerne dukladne) velmi smrtici kombinace.
    Krom toho, teda vubec to rozbalovani dalsich tlacitek z toolbaru funguje ponekud zvlastne, jednou jo, podruhe ne a misty prekryva se s hornim bannerem.

    Nakonec jsem se musel pres mobil pripojovat pres VNC na jeden svuj komp, kde jsme spustil prohlizec a do toho bloku se podival.. Hruza.

    Android 4.3, sony xperia M telefon - prohlizece v posledni verzi, ale rek bych, ze to bude problem cele androidi verze webu.
    NYX
    NYX --- ---
    A screenshot prosim
    MIDNIGHT_78
    MIDNIGHT_78 --- ---
    OVECKA_MJ: Pokud chceš popsat chybu, tak odroluj dolu a v pravém dolním rohu je tlačítko "nahlásit chybu". Tam budeš mít možnost popsat událost mnohem podrobněji...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Chrome 44 - zacaly se mi rozpadat real-time chaty... udalosti, ktery mizi (plus na prispevku) rozbijeji textova okna
    + rozsirovany textarea pri psani zpusobuje pretekani divu a nesedici podbarveni atd...
    docela divnost
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Aha ono to je dementní...
    musím nejprve kliknout na "nepřečteno", a pak se to aktivuje :o)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    ee vzdy na vanoce
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: nezapomněl sis prodloužit prémium?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    uz neni akce v poste smazat u prijemce?
    NASA
    NASA --- ---
    LUCIEN: jasny, tak mi prijde cistejsi to premium+, ale zase to tady funguje dost na takovy pratelsky bazi, ze jsem si rikal, ze by to take mohlo byt pruchodne. neco jako je pri koupi rocni premiovky moznost darovat premium na nejaky cas.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NASA: to bude slozity napsat a do premiovky to moc nemas jak dat, takze se to Nyxovi nevyplati delat. imo.
    NASA
    NASA --- ---
    nebo co darovat? ja treba misto nevyuzivam (krome automatických zaloh - cca 20 MB)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Neslo by nejak udelat premium + nebo neco..ktery prida misto na disku?...Dost pastuju ruzne obrazky a furt musim uvolnovat misto :))..Klidne si priplatim 500kc rocne za dalsich treba 5gb mista :)
    NYX
    NYX --- ---
    KYRBI: Pri pristupu pres https se v logu na fw/proxy ukaze jen ip, tak pokud nekdo jen naivne zkusi co na te ip je, at to nevypada, ze se mu jeho zamestnanci flakaji :) Samozrejme to neodola blizsimu pruzkumu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam