• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    COLBEN: Myslim, ze uz se to tu resilo. Snad jsem to snad i ja nejak dotazoval. Nyx exif neresi vubec myslim.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    GEGE
    GEGE --- ---
    ZARREMGREGARROK: prisaham, ze jsem vcera dostaval ruzny vysledky a nebylo to typo :D kazdopadne diky za overeni. ted jsem chtel najit priklad a vyhazuje mi to stejny vysledky.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    GEGE: Vyhledávání není case sensitive, a dokonce ignoruje i diakritiku.



    GEGE
    GEGE --- ---
    prave jsem zjistil, ze vyhledavani v ramci auditka je case sensitive. bylo tomu tak vzdycky? nedalo by se to zmenit?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AXTHEB: mohl inzerovat svoje Amazon affily? :)

    je mi jasná logika "neplatící platí klikáním, ale poškozuje to i mne, jako inzerenta
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NAVARA: Tim bys dosahl neceho uplne jineho.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AXTHEB: mohlo by se to rozlišovat při odesílání - posty premium userů projdou neupravené
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Trochu sem myslel, že když mám prémiovku tak mně přesně tyhle věci minou, ale chápu že dělat to při zobrazení postu podle toho jestli má uživatel prémiovku nebo ne by nebylo úplně nejrychlejší řešení
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: je vůbec někde popsáno (podmínky,...), které všechny linky, affily, tagy,... přepisuješ?
    L4MA
    L4MA --- ---
    prosim, je mozne vypnout pouze notifikaci: "odpověděl na příspěvek ve Vašich upomínkách." ?

    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: To uz je davno, tj. asi zmena v ublocku. Kdyztak zrusim az se vratim.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    To teď je norma, že se odkazy na mall.cz přepisujou na odkazy na tradedoubler.net (kterej je uBlockem blokovanej, takze nejdou otevřít)?
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: Se k tomu dostanu i na mobilu
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    NYX: asi nejspíš nedal, když tohle nastavení je v desktop rozhraní a ne v mobilním...
    NYX
    NYX --- ---
    RUTHAN: a v nastaveni skinu jsi dal, at se nyx chova jako na pocitaci?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Dneska jsem se pomerne navztekal nyxem bezicim na androidi zarizeni - potreboval sjem neco z bloku a ikdyz jsem zkousel si 5 prohlizecu a v nich forcovat desktop mode, tak jsem nevyhral.

    Zda se nyx, je tak "chytrej", ze ikdyz v prohlizeci - Chrome, Opera mobile, Opera classic, Maxthon atd, dam forcovat desktop mode - coz s ostatnima webama funguje, tak nyx stale nejak identifikuje android a vykresli mobilni verzi webu. Coz je v kombinaci s tim, ze v android verzi chybi polozka blok v menu nebo je velmi dobrej schovana (hledal jsem pomerne dukladne) velmi smrtici kombinace.
    Krom toho, teda vubec to rozbalovani dalsich tlacitek z toolbaru funguje ponekud zvlastne, jednou jo, podruhe ne a misty prekryva se s hornim bannerem.

    Nakonec jsem se musel pres mobil pripojovat pres VNC na jeden svuj komp, kde jsme spustil prohlizec a do toho bloku se podival.. Hruza.

    Android 4.3, sony xperia M telefon - prohlizece v posledni verzi, ale rek bych, ze to bude problem cele androidi verze webu.
    NYX
    NYX --- ---
    A screenshot prosim
    MIDNIGHT_78
    MIDNIGHT_78 --- ---
    OVECKA_MJ: Pokud chceš popsat chybu, tak odroluj dolu a v pravém dolním rohu je tlačítko "nahlásit chybu". Tam budeš mít možnost popsat událost mnohem podrobněji...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Chrome 44 - zacaly se mi rozpadat real-time chaty... udalosti, ktery mizi (plus na prispevku) rozbijeji textova okna
    + rozsirovany textarea pri psani zpusobuje pretekani divu a nesedici podbarveni atd...
    docela divnost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam