• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Neslo by u uzivatelskych modu povolit emoji? :D
    NYX
    NYX --- ---
    To je dobry :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    tak at ti neco posle a budes tam mit 0 :D

    Asi neco nyx predpocitava a dostalo se workflow do nejake slepe ulicky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevite co s tim? kdyz do posty vlezu, nic tam od Sarky neni a to -1 SARKALINA zmizi, ale jak kliknu treba zas na sledovane, tak se to objevi zas.


    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    asi neni uplne spravne, ze se generuje title i pri odkazovani primo na nyx, ne?:) ale je to asi jenom pres API (nyxdroid)..

    NYX
    NYX --- ---
    BIONAUTES: Proste do prispevku dej odkaz aby byl na vlastnim radku a prevede se to samo
    BIONAUTES
    BIONAUTES --- ---
    Krásný den přeji. Prosím vás o pomoc. Rád bych využíval náhledů a to jak pro Obrázky tak pro Videa (youtube) tak i pro Hudbu ze soundcloadu. Jak na to? Děkuji vám.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    NYX: napadlo tě někdy udělat tržiště i v rámci klubů? Lidi to vrazí do tržiště a pak stejně hážou linky do klubu kde však rychle zapadnou.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    NYX: zkouším a beta je vyrazne rychlejsi :)
    NYX
    NYX --- ---
    jinak beta ted jede na nginx/php-fpm misto stavajiciho nginx/apache/mod_php, tak kdyby se ji chtelo nekomu zas chvili pouzivat a hlasit chyby...nez to prehodim i na www
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KEJML: ma ho tam
    KEJML
    KEJML --- ---
    COLBEN: Když to hodíte do Kudlanky, věřím, že se k tomu Nyx časem dostane
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    COLBEN: To uz je spis dotaz na Nyxe. Imho to bug neni, ale nice2have feature, ktera hodne lidem pomuze od bolesti krcnich obratlu :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    LUCIEN: no a neni to bug?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    COLBEN: Myslim, ze uz se to tu resilo. Snad jsem to snad i ja nejak dotazoval. Nyx exif neresi vubec myslim.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    GEGE
    GEGE --- ---
    ZARREMGREGARROK: prisaham, ze jsem vcera dostaval ruzny vysledky a nebylo to typo :D kazdopadne diky za overeni. ted jsem chtel najit priklad a vyhazuje mi to stejny vysledky.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    GEGE: Vyhledávání není case sensitive, a dokonce ignoruje i diakritiku.



    GEGE
    GEGE --- ---
    prave jsem zjistil, ze vyhledavani v ramci auditka je case sensitive. bylo tomu tak vzdycky? nedalo by se to zmenit?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AXTHEB: mohl inzerovat svoje Amazon affily? :)

    je mi jasná logika "neplatící platí klikáním, ale poškozuje to i mne, jako inzerenta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam