• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    10MB
    11000px

    To je moc?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: a jak je velky ten obrazek?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Při nahrávání obrázku...

    problém při nahrávání souboru (Request Entity Too Large)

    Do kudlanky?
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: hotovo
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    dotaz, máme problém (správce řikal, že to nejde) přejmenovat diskuzi... BMW už vyrábí víc modelů a potřebujeme je tam přidat. Novej formát by byl BMW 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, X, Z, M a vše okolo. Jde to please nějak udělat díky zásahu zhůry?

    [ BMW 8, 7, 6, 5, 3, 1, X, Z, M a vse okolo ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jo, dobrý, když tak to lidem vysvětlím. Furt lepší než můj známej kvadruplegik, dostal spasmus, čímž se uklikl, čímž smazal 14 dní inkrementů databáze. Jeho šéfka je magor a byli mnozí efektové.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: no ale vyzaduje to klik na blbe misto, nasledne presny presun na jine blbe misto a dalsi klik (to same u mazani)...a tech nekolik let bez stiznosti mi prijde jako dostatecny dukaz toho, ze to v praxi neni problem.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: I tak je to dost nepraktický - "stěrače, rádio, katapultovat pilota, osvětlení kabiny." http://blog.codinghorror.com/the-opposite-of-fitts-law/
    NYX
    NYX --- ---
    SHEALA: To tam je uz roky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHEALA: Budes chtit dat veledulezity ban a misto toho das +1 ;-) ti to odpusti no :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    kdyby se někdy někomu chtělo.

    Mám omezenou mobilitu rukou. Najednou je možnost pro správce dát někomu quick ban. Je podezřele blízko palcům nahoru a dolů. Čili očekávám katastrofu.

    Šlo by tuhle možnost ve svých klubech vypínat?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    TOMMY69: Tak to bude asi u mě.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: tam kde máš mazání ty posty stejně uvidíš ;)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    ZARREMGREGARROK: mam viz nize a vse funguje....

    Google Chrome 46.0.2490.86 (Oficiální sestavení) m (32bitový)
    Verze e8926f681fbb840b4f389e7e692343d4505722ce-refs/branch-heads/2490@{#560}
    Operační systém Windows
    Blink 537.36 (@e8926f681fbb840b4f389e7e692343d4505722ce)
    JavaScript V8 4.6.85.31
    Flash 19.0.0.245
    User agent Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/46.0.2490.86 Safari/537.36
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    ZARREMGREGARROK: Není to jediný server, kde se to děje. Asi přestaly podporovat nějaký starší protokol?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    Od dnešní aktualizace mi Chrome i Firefox začaly odmítat https nyxu

    Chrome "46.0.2490.86 m" tvrdí nudné:
    This webpage is not available
    ERR_CONNECTION_RESET

    Firefox "42.0" tvrdí:
    Chyba zabezpečeného spojení

    Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.

    Požadovanou stránku nelze zobrazit, protože nelze ověřit autenticitu přijatých dat.
    Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: hromadne nejde.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, rad bych se zeptal, je nejak mozne hromadne nastavit treba pro tricet lidi v mem ignoru (ktere mam pouze ignorovat v poste napriklad) nastavit jim oboustranny ignore?
    diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZMAR: Jen filtr
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    nevim jesi se uz nekdo neptal ale nejaka moznost pridat funkci seradit prispevky v diskuzi podle poctu kladnych plusu?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    je nejaka moznost, ze by uzivatele kteri udalost oznacili formou "im interested" byli taky nekde vylistovani? Ted je tam videt jen cislo, ale ne konkretni id
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam