• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Sel by prosim do NYXu doplnit nastroj pro spravce klubu na oznacovani přispěvku za spoilery? Byl by to IMHO lepsi pristup nez mazani.Idealne jako ikona u palcu vpravo.
    A kdyz uz by tenhle tag v DB pribyl, dal by se pridat i select box Spoiler k textovemu poli prispevku pro lidi neznale HTML.

    Diky.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    TARMAQ: diky!:)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    COLBEN: nestaci na strance https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=mail odskrtnout "zvukove upozorneni"?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj, neslo by vymenit ten debilni zvuk prichozi posty? vzdycky kdyz mam sluchatka, tak mi to chce urazit usi
    AETHER
    AETHER --- ---
    LUCIEN: nelze a má to dobrý důvod, viz ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LUCIEN: Doufám, že nejde. Pak by jaksi neplatil stav veřejná/neveřejná, který viděl člověk ve chvíli kdy zaznamenával svůj hlas.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Lze z anonymni uzavreny ankety jeste zeptne na vyzadani udelat verejnou? Zapomnel jsem to zaskrtnout a nemuzu nam ted spocitat body z tipovacky :/
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: otevri developer tools a podivej se, jestli se to spravne pripojuje na tu url https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxNOP... nebo to hlasi nejakou chybu
    NOP
    NOP --- ---
    Jo a mám chrome.
    NOP
    NOP --- ---
    Poslední dobou mi nevyskakuje chatovací okno, a to mam v nastavení jeho otevírání zaškrtnuté. Děje se to jen mě?
    NYX
    NYX --- ---
    nyx veme jen <10MB
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    10MB
    11000px

    To je moc?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: a jak je velky ten obrazek?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Při nahrávání obrázku...

    problém při nahrávání souboru (Request Entity Too Large)

    Do kudlanky?
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: hotovo
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    dotaz, máme problém (správce řikal, že to nejde) přejmenovat diskuzi... BMW už vyrábí víc modelů a potřebujeme je tam přidat. Novej formát by byl BMW 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, X, Z, M a vše okolo. Jde to please nějak udělat díky zásahu zhůry?

    [ BMW 8, 7, 6, 5, 3, 1, X, Z, M a vse okolo ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jo, dobrý, když tak to lidem vysvětlím. Furt lepší než můj známej kvadruplegik, dostal spasmus, čímž se uklikl, čímž smazal 14 dní inkrementů databáze. Jeho šéfka je magor a byli mnozí efektové.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: no ale vyzaduje to klik na blbe misto, nasledne presny presun na jine blbe misto a dalsi klik (to same u mazani)...a tech nekolik let bez stiznosti mi prijde jako dostatecny dukaz toho, ze to v praxi neni problem.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: I tak je to dost nepraktický - "stěrače, rádio, katapultovat pilota, osvětlení kabiny." http://blog.codinghorror.com/the-opposite-of-fitts-law/
    NYX
    NYX --- ---
    SHEALA: To tam je uz roky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam