• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: No spis si vzpominam, ze jsem tam tohle kdysi delal, tak asi kudlanka no.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX: Kudlanka nebo resis?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: To by tam melo byt. Divne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Bylo by super pokud mam kurzor na vyskocene notifikaci, aby se zrusil timer na jeji schovani se... a vydrzela... bo si ji treba ctu a nechci jeste klikat :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEBULA: Jj, musíš počkat - přestože je tam mezi ikonkami místo na nulu; pokud už by ten post nějaké hodnocení měl. Jestli je to nějaká nahatá fotka, pošli link, nějaký ten +/- přijde ;)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    chci se zeptat - používám prémiovku, tudíž vidím mínusky, ale (buď není dořešeno, nebo nevím jak na to) když mi dá jeden člověk plus a jeden mínus- výsledek je tedy 0 a není vidět ikona, kterou bych si to rozlikla, abych viděla kdo to byl. Ano-toho co plusoval můžu vidět v tom osobním přehledu, ale toho kdo mínusoval opět nezjistím.. a musím zkrátka čekat jestli to ještě někdo opluskuje (nebo omínusuje), aby byla možnost to rozkliknout. Díky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KINGFISHER: Tohle mi to to dělá než se načtou Javascripty

    VECTOR: Protože to Nyx před lety zrušil...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Ono je to celkem jedno, bylo to v Toru a ten moc nepoužívám takže buřt...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Jo
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja myslim ze narazi na rozbity css u odpovedi a poctu palecku
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    _OZZY_: vzdyt jsou serazeny spravne..
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    TARMAQ: tipoval bych chronologii prispevku
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KINGFISHER: co konkretne?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    je to nějaký rozbitý...

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz kliknu nahore v zahlavi na svou ikonku, proc mi to nenabidne menu jako u ostatnich ikonek, ale hodi me to na profil? DIky
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    co implementace .gifv?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Tak nic :)
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMINATOR: co na to zbezne koukam, tak to asi nepujde. nenapada me jak z odkazu vygenerovat spravny embed kod.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Zdravím, neplánují se i embedy Bandcamp přehrávače? Když je tu Soundcloud...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: API přes Vánoce timeoutovalo furt, bez ohledu na typ připojení a zařízení.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Vypadá to tak :)

    Minor SQL Error - Neco nemusi fungovat jak by melo. Pokud problem delsi dobu pretrvava, ulozte prosim tuto stranku (HTML, ne jako screenshot) a poslete ji na nyx@nyx.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam