• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NYX: a nějaká jiná cesta k měnícímu se záhlaví?
    NYX
    NYX --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    jde v zahlavi pouzit javascript?
    DELFINBLUE
    DELFINBLUE --- ---
    NYX: Tak toho jsem si vůbec nevšimla :) děkuji moc
    NYX
    NYX --- ---
    DELFINBLUE: Asi by melo stacit kliknout dole v pravo na ikonku
    DELFINBLUE
    DELFINBLUE --- ---
    Zdravím, mám dotaz, když mi někdo odpovídá v nějaké diskuzi, kterou jsem navštívila, tak nikde nevidím v úvodu při otevření NYXu, že mi někdo někdy odpověděl. žádná poznámka, ani upozornění. Složitě pak hledám v historii, kde jsem co psala. Je nějaké upozornění pro uživatele, že mi někdo odpověděl v diskuzi? Díky
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmm pravda. Hadam ze proto facebook ma maximalni delku prispevku, a pak to orezava.
    NYX
    NYX --- ---
    DWAY: Grafomanicti uchylove udelaji petistrankovy sticky post a jsme zas na zacatku ... bude se delat skryvani sticky postu :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    NAVARA: no jak rikam, zajimaly by me cisla jak to lidi opravdu pouzivaji a sleduji.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DWAY: s tím nastavením na ořez ho právě vidím pořád - ale pokud je autor grafomanický úchyl, nezabere to víc jak box na psaní postů; tj. pro to informování to právě slouží akorát a neblokuje to nové posty

    o infu je nástěnka :p
    DWAY
    DWAY --- ---
    Klidne to podlozit anketou na home, jak casto lidi sleduji zahlavi :) Protoze muze muj subjektivni pocit, ale jak zminoval PISKVOR: strasne hodne lidi z nejakeho duvodu zahlavi ignoruje. (blbe umisteni???)

    Ja se tam treba divam jen kdyz vylozene shanim nejake informace, a ne pokazde kdyz vlezu do auditka.
    DWAY
    DWAY --- ---
    NAVARA: to zahlavi ktere se ti zobrazi jednou a vetsina lidi to ignoruje? :)
    Zahlavi ma byt neco jako info o diskusi, zatim co pripnuty prispevek by byl spise aktualni topic.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: jo, tohle vypadá dobře... kdo se nevejde do těch pár písmenek, nezaslouží si aby o něm bylo věděno
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=discussion

    záhlaví, která jsem již jednou viděl: zcela skrýt / oříznout (výchozí) / ukázat celé
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    tak vidím jen nope / full, ořezanou verzi se mi nikde najít nepodařilo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: přiznávám že nevím, jestli se to měnilo (na ořezávání), páč to mám skrývané u všech klubů

    v tom případě dobře, protože jestli se autor textu grafomaníí tak, že je ořezán, tak si to zaslouží :o
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: nyx to defaultne orezava, ne?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: ...což je na pytel, protože Věčně Platné Pravdy daného auditka každý kolemjdoucí vořežprut odzívá s "já to záhlaví neviděl."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISKVOR: protože se nyx nemá k tomu, omezit to na nějakých pět řádků textu a různí ouchylové tam cpou dvacet fotek z poslední kalby, že posty v klubu uvidíš až po pěti odstránkování... a tudíž si to každý soudný člověk skryje (zobrazí se to při změně).
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: To je teď v módu "defaultně dokurveno (ořezáno)", takže ho nikdo nečte :( Nebo ho nikdo nečte, protože uživatelé ze zásady nečtou, a připnutý příspěvky taky nepomůžou :(((
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DWAY: myslíš záhlaví?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam