• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: ty ještě musíš při tom příjmu z prémia pracovat? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    NYX: napadlo me, ze by bylo fajn mit mentions @nyx v podstate moznost jak nekoho oznacit aniz by bylo treba primo odpovidat na specificky prispevek. (vcetne zvyrazneni ve sledovanych)

    Pro me to je spise zvyk z jinych webu, tak je otazka jestli by to melo pridanou hodnotu pro lidi. Na druhou stranu, krom nejakeho dynamickeho pickeru, ktery nemusi byt ve verzi 1 by to bylo vicemene jen copypaste a priohnuti reply funkce, takze by to nemusela byt takova sada :)
    NYX
    NYX --- ---
    DWAY: No ja jsem ted dost vytizeny v praci, tak radsi nic neplanuju :-) Ale kdyz prijde zajimavy napad, branit se nebudu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    existuje nekde seznam planovanych ficur?
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    Hmm. Premejslim jestli tam pak neni nejaka zajimava race condition mezi renderovanim a klikanim, kdy bych pri klikanil kliknul na objekt kterej se jeste neskryl... v obou pripadech co se mi to stalo jsem divoce klikal jeste predtim nez se zafinisovalo loadovani stranky, ale rozhodne uz v momente kdy kus stranky byl nactenej, a renderoval se s csskem...
    NYX
    NYX --- ---
    ISTEVE: Resetovaci link je na kazde strance nahore, ale kazdy skin ho skryva. Tj. je videt pouze pokud se skin nepodari nacist.
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    NYX: Nope, rozhodne ne. Obzvlast kdyz jsem treba ve sledovanych a resetovaci link nikde v dohledu :)
    NYX
    NYX --- ---
    Nemuze neco za vas klikat na ten resetovaci link? Nejaka extension apod.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ISTEVE: me taky, ale predtim jsem mel nejakou dobu prazdnou stranku :)
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    FYI, prave se mi zmenil skin na default. Zcela bez myho pricineni, pouze jsem koukal na sledovany kluby:)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZARREMGREGARROK: a jak by to pak fungovalo v globalu ?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HAWLIS: To si v klidu můžeš udělat lokálně nějakým greasemonkey skriptem, ne?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    tedko me napadlo - mozna to je nevyužitelný a málo praktický, ale mě by se to třeba občas hodilo:
    šlo by udělat možnost skrýt / zobrazit příspěvky? používám jedno své privátní auditko jako odkladiště zajímvých linku, obrázků atp a často tím projíždím. a když tam mam nějaký tapety a chci skrolovat a hledat něco níž, tak by mi přišlo vhod tyhle příspěvky si skrýt (repsketive minimalizovat třeba do podoby o velikosti ikonky, tzn jeden řádek jako náhled) s možností si to zase rozkliknout. samozřejmě tím myslím jen skrytí pro vlastní potřebu - němělo by to žádnej vliv na vzhled auditka pro ostatní...
    je to použitelný a realizovatelný?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a per forum? :)
    NYX
    NYX --- ---
    no per prispevek to mplementovat opravdu nehodlam. globalne musi stacit.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: A co si o tom myslí Nyx? Blbost? Příliš pracné? Plánuje vývoj? Má mě v ignoru?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    V notifikacich jo, ale ty popups podle me chodej porad, jen se pak uz nezobrazujou dole.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJML: nevím jaké je přesně to číslo, ale ve chvíli kdy postnu něco co získá fakt hodně mnoho plusků, tak tam později v notifikacích vidím pouze to
    KEJML
    KEJML --- ---
    NAVARA: Já to tam teď na 48 a teď už to přibývá jen tempem jeden plus ha několik hodin... To znamená, že ještě dostanu max dvě notifikace a pak už mi to tu přestane vyskakovat?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ono i ve chvíli kdy je tam přes nějakých 50 plusů, se ostatní notifikace už vůbec neukážou...
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Já chci jen občas ostatní pobavit/potěšit... tyhle kluby fungovaly na Nyxu dřív než palce ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    tak tam nic nedávej, když nejsi honipalec... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam