• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AVATAR: A je to urcite problem applu? Onehda to tu resil ID Dway s androidem. Fotka nemusi byt otocena, ale musi v metadatech byt spravny udaj o orientaci.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AVATAR: tak ať to v Apple ošetřej ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a ty videa...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    casto se stava, ze lidi vkladaj fotky otocene o 90 stupnu, protoze iphone neumi otacet fotky. Pritom je osetreni tohoto problemu otazka 10 radku kodu. Klidne ti je, Nyxi, poslu. Nedavno jsem to, na jednom webu, osetroval.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MINERWA: Jestli je každej kdo je v něčím oboustranným ignore stalker, tak potěš pánbů, asi mezi ně patřím taky. navíc to není nijak těžký, protože stalkerovi nic nebrání použít sekundární login. Spíš to podporuje vytváření těchhle fiktivních účtů, když už nic jiného.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SITH: je těžký bejt stalker .)
    SITH
    SITH --- ---
    TARMAQ: no prostě je celej ignore totálně k ničemu a ničí to důvod vzniku tohohle serveru, tj. možnost diskutovat
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SITH: jo to je vlastne pravda. Ale to nepomuze v pripade, ze: a) bude reagovat na vice lidi (i na nekoho, koho nemas v ignoru), b) bude na nej reagovat nekdo dalsi
    SITH
    SITH --- ---
    TARMAQ: v premiovce si muzes vypnout že vidíš odpovědi lidí na lidi co tě mají v ignore / co máš v ignore
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SITH: cili az na ty minusy to samy jako s premiovkou ne?
    SITH
    SITH --- ---
    k nedávné diskuzi ohledně ignore/oboustranné ignore. Nedávno mi skončila prémiovka a tak jsem si řekl, že zkusím jaké to je být bez ní. Zjistil jsem že je to ještě větší trolling než s prémiovkou, příklad:
    - dotyčné ID si mě dá do ignore: vejdu do diskuze, kde je 15 nových příspěvků, já však vidím jen 8 kde 4 jsou reakce jiný ID na toto ID co si mě dalo do ignore
    - vejdu do jinév diskuze, kde je 20+ new a já tam vidím jen 10. To si dvě ID co si mě dali do ignore povídají mezi sebou
    - vejdu do třetí diskuze a opět vidím jen 6 příspěvků jak někdo reaguje na ID co mě má v ignore
    - za nějaké příspěvky dostávám mínus, ale samozřejmě nevidím od koho

    Ve výsledku mám totálně rozhozené tři své oblíbené diskuze, nic nevidím a když už ano, jsou to jen reakce na něco co nemůžu vidět a moje příspěvky padají do šedivé zony omínuskovaných příspěvků

    zážitek z diskuzí level 9000, děkuji
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Rad bychj aby statusy a novinky u pratzel byly fakt jen jako novinky, nepotrebuju tyden cucet na to ze zmizela nejaka sanitka nebo co. Neslo by nastavit aby po precteni zmizlo nebo bylo viditelne pouze x-dni?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    Ty asi neprogramuješ že?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    mohlo by tady bejt něco, jako má google, "měli jste na mysli"
    třeba když příště zadám "pžipomínky" v hledání, tak mi to najde tuhle diskuzi :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ZULAH: zkus FF. delala mi to appka "internet", u firefoxu se mi to este nestalo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZULAH: Nejvetsi pruser je, ze to neni iPhone7!!! ;-)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NYX: Deje se mi to take na Huawei P8 i po tovarnim resetu v Google Chrome. Neni to popup, proste to presmeruje stranku obvykle pote co vlezu do nejake diskuze, aniz bych cokoliv dalsiho delal. Reklamy jsou ruzne, u me vetsinou hlaska, ze telefon je infikovany a musim si koupit antivir:)
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    NAVARA: ok díky takže já s tím nic neudělám?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZULAH: jo, je to ta konkrétní reklama, zobrazuje se to i na jiných stránkách (např. http://sixminutes.dlugan.com/rule-of-thirds-powerpoint/ ) - náhodně podle toho, jaká se zrovna náhodně zobrazí; ale je to primárně bezpečnostní problém prohlížeče, že vnořenému reklamnímu bloku umožnil ovládat nadřazené okno - to může kdykoli v budoucnosti zneužít cokoli dalšího a proto se musí opravit prohlížeče

    JAHNY
    JAHNY --- ---
    NAVARA: Mě to děla v aplikaci nyxu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam