• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGED: dostal jsem se do, jinak bych nefrflal :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NAVARA: Mas v, nebo jsi se dostal do? :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SWT: NYX urcite nebude podporovat multaky :-)
    SWT
    SWT --- ---
    DNF: Tohle je skvělý, za to bych byl ochotnej i zaplatit, napíšete to někdo, ideálně NYX?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    tak a mám v doubleignore Clavena, kterýmu jsem naposled něco napsal naposled v září - fakt skvělá fičura, která dělá třeba nextgen dosti špatně čitelný...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRAGED:
    co vim tak odjakziva, pokud presahne nejake rozmery
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: mam chrome a krome adblocku mam jenom asi dva pluginy (hover zoom a autoHD for youtube), ktery kdyz odinstaluju, tak se to chova uplne stejne. Uz sem to tu resil a par lidi psalo, ze jim to dela taky.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DRAGON: Taky se mi to nikdy nestalo. Nemuze to byt spis dusledek nejakyho browser pluginu co pouzivas?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Od kdy NYX zmensuje obrazky prilozene k postu v klubech?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: V zivote jsem se s tim nesetkal a to jsem NYX pouzival na vsech moznejch i nemoznejch systemech a browserech.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, muzete se nekdo, kdo resi kod nyxu, uz konecne podivat na to, proc se stava, ze misto napriklad
    VON_GILOTINE se mi pri kliknuti na uzivatele odesle spis undefined ?
    stava se mi to tak strasne moc casto, ze uz me to fakt zacina stvat, samozrejme nikdy si toho nevsimnu, takze nasleduje Back a prepsani na korekt a odeslani znovu plus smazani predchoziho postu. je to strasne otravny.
    diky moc za pripadny vyreseni...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HARDCABB: experti jako fionor, lacroix a dalsi by mohli konkurovat, tam staci jednou protiargumentovat a letis.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HARDCABB: Pochybuju ze sem clovek kteryho ma nejvic lidi v doubleignore a ani ja tam nemam zas tolik lidi.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    podle me polovina zaznamu v double ignore je bud od koudyho nebo na koudyho - mozna bysme ho meli smaznout z nyxu a vsechno se vyresi?
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Zajimava diskuze, skoda ze z ni, stejne jako asi dalsich 200 id, vidim jenom pulku. Koudo vyhlas amnestii
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Jako by ignory nesly resit custom csskem, kdo ma s nekym problem at si napise css zejo, prohlizece to davno umej, tak proc se programuje neco co uz je naprogramovany... atd. atp. :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LUCIEN: no normalne ignore listy pouzivaji jenom lide, kteri se boji na internetech.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NOP: Mi to neda se nezeptat, protoze me tadle diskuze zajima, nechci si zakladat dalsi ID a proc to nerozbit taky trochu Koudymu, zejo :) Muzu znat Koudyho argumenty, kteryma obhajuje double ignore?
    NOP
    NOP --- ---
    HARALD: Což je v pořádku, jelikož je to proti pravidlům. jen tím chci říct, že pokud někdo chce pomlouvat/dávat mínusy/whatever, cestu si najde. Že se druhé až patnácté a potažmo první profily nebanují, je věc jiná.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NOP: Založení druhého až patnáctého nicku může vést až k zabanování i toho úplně prvního nicku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam