• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: na to IMHO premiovka nema vliv, vracis se na stranku, ktera byla odeslana POSTem..
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: Aha, tohle. Kvuli reklame s tim nic nenadelam. S premiovkou bez reklam se to chova jak chces, ale to asi slyset nechces.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    R1CH4RD: to je celkem normalni. Spis me zarazi ze svy oblibeny tema hledas takhle - kdyz si ho das do sledovanych a budes do nej lizt odtamtud, nic po tobe nebude chtit abys neco potvrzoval pote, co se vratis. i kdybys to delal tlacitkem "back"
    R1CH4RD
    R1CH4RD --- ---
    NYX: Vyberu temata, dam vyhledat sve oblibene tema, vlezu do nej, podivam se co se deje a dam zpet. Bum, "Confirm Form Resubmission". Pokazde.
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: Pri jake prilezitosti?
    R1CH4RD
    R1CH4RD --- ---
    Bylo by mozne vyresit tuto otravnou zalezitost "Confirm Form Resubmission". Diky.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: Hm, koukam ze to nejak vysumelo bez reakce, ja bych taky rad prestal postovat xxMB gify a misto toho linkoval .mp4 ... Nyxi, hu? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: nedá, nyx se toho bojí :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Hele, da se na nyxu teda nejak embednout .mp4/.gifv ?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    tvl jdu spat
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    SWT: presne tak
    SWT
    SWT --- ---
    ADMIX: Jasný, já jsem z práce navyklej přemejšlet na tý úrovni, že lidi říkaj něco jinýho než ve skutečnosti myslej a já jsem placenej za to, že to "uhodnu", tak nějak doufám, že jsem se trefil i tady, co na to TOMAS3333?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Aha, to mi z toho prispevku nejak nevyslo, sorry :D
    SWT
    SWT --- ---
    ADMIX: Předpokládám, že TOMAS3333 chtěl fskutečnosti napsat, že by se mu líbila možnost ignorovat daného uživatele pouze v určitém klubu a ne globálně na celém NYXu.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ADMIX: kvoli jednemu cloveku? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    TOMAS3333: nechodit do nej?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Ked uz ideme prerabat ignory, nemozeme mat (single) ignore na konkretny klub?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KEJML: Jdu jen kolem.......ale, cele mi to zni jakoze double ignore je nezbytne skvela věc. Protože stejnak maji vsichni multi ID, a vsichni to tak preci dělají takže je to spravne. Asi si take poridim druhe ID :)

    Teda ja měl parkrat cuky si do ignore par lidi dát, ale prijde mi to neskutecne slabosske až zbabělé...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Lol... to je ještě větší komedie, než jsme doufali.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEJML: myslim tim ze doubleignore plni svoji funkci. Samozrejme ji nekteri lide obchazeji tim ze si posilaji pozvanky. Samozrejme ze ji nekteri jedinci obchazeji tak ze jim nekdo treba posila to co o nich kdo za jejich zady pise. Ale pro valnou vetsinu funguje dobre prestoze je pouzivana i ve chvili kdy by stacil jednoduchy ignore. Delam to tak ja. Dela to tak Dragon. Dela to tak Monotypek a dalsi.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOUDY: Už se v tom nějak ztrácím. Chceš tím tedy říct, že kdo chce, tak si cestu přes double ignore najde, ale většina to nedělá, takže vše je jak má být?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam