• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NYX: takže posílám návrh... klidně jen do premiovky a aspoň budu mít důvod si ji pořídit.
    je to pro mě způsob, jak si označit přídpěvky, co chci znovu vidět a myslím, že by se to mohlo líbit více lidem
    NYX
    NYX --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    otázka pro zkušenější NYXaře - je možné si zobrazit v auditku jen příspěvky, kterým jsem dal palec?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ty dnesni drobne vypadky jsou neco jineho, k tem se priznavam ja.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY:
    NYX:
    FRDK:
    Dneska se mi z niceho nic zacal prepinat skin a pak cely nyx spadl do petistovky...

    Ono to vypada ze by to mohlo byt to same...
    FRDK
    FRDK --- ---
    Někdy v půlce minuleho týdne mi začalo při nyxování na mobilu dělat to, že ve sledovaných horní lišta i názvy auditek na displeji přesahují, nevidím počet nových příspěvků.

    Dělá to v Chromu i Firefoxu, při každém refrešnutí sledováných to musím přesouvat nebo stáhnout, je to otravné. Sorry za diletantský popis, po konzultaci s technicky schopnějším kamošem jsem se dozvěděl, že by to mohlo být něco se změnou nastavení CSS. Při přihlášení z jeho mobilu bylo vše v cajku, takže asi něco i s rozlišením.
    Jde s tím něco udělat, prosím?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    kudlanka nejede?

    DWAY
    DWAY --- ---
    NYX: nemenil, uz to je zpatky. Netusim co to bylo. Proste sem mel pul dne vpravo prazdny pruh presne v sirce chatu :) nvm je to pryc.
    NYX
    NYX --- ---
    DWAY: Ne, nemenil sis spis nastaveni toho chatu? Je tam moznost rezervovat tam misto misto aby plavaly nad obsahem.
    DWAY
    DWAY --- ---
    @NYX: planujes nasadit nejaky right rail chat? Z niceho nic se mi vytvoril vpravo prazdny sloupec, a sere me to asi vic nez by melo :-D
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MINERWA: I jako neviditelného mě to posunulo.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    WOODMAKER: Evidentně Tě (nebo někoho přispívajícího) tam má někdo (jmenovitě LEIN, FESTER, MATTSKY) v ignoru,
    takže se mu příspěvky od ignorovaných nezapočítávají do Tvé statistiky jako nepřečtené,
    ale pro ostatní je (dle pořadí) seřazen správně.
    (Já si třeba takhle léta ověřuju, kdo mě ignoruje. Docela sranda ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    IDLE: určitě né pro ně neviditelné, ale když zrovna oni byli neviditelnými, I guess
    IDLE
    IDLE --- ---
    WOODMAKER: Vypadá to jako seřazené podle poslední návštěvy, což dává smysl. Teď ještě uhodnout, proč tak kolísá počet nepřečtených, který by s tím měl korelovat. Že by se třeba nepočítaly ty, které jsou pro ně neviditelné?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Má být seznam v sekci "statistiky" klubu seřazen podle počtu nepřečtených příspěvků?

    DNF
    DNF --- ---
    NYX: Tak je to zrejme nastavenim meho browseru, nechce se mi to hledat, kazdopadne jsem po dalsim hledani nasel hlasku neco jako 'z bezpecnostnich duvodu firefox necachuje post' .. takze komu to s premiovkou nejde, hledejte v nastaveni browseru.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    V nápovědě by mohl být v sekci Jak na formátování textu příklad spoileru.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: O_o Žil jsem v bludu!
    NYX
    NYX --- ---
    RFC 2616 - Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1 (RFC2616)
    http://www.faqs.org/rfcs/rfc2616.html

       9.5 POST
    ...
       Responses to this method are not cacheable, unless the response
       includes appropriate Cache-Control or Expires header fields. However,
       the 303 (See Other) response can be used to direct the user agent to
       retrieve a cacheable resource.
    NYX
    NYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam