• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARALD
    HARALD --- ---
    FIFO: Přejmenuj to na Basketbal zewl session klub. Ty přídavky dej pak dávej měnitelné části názvu.
    FIFO
    FIFO --- ---
    snazim se zmenit nazev klubu: Basketbal zewl session club: TĚLOCVIČNA VŽDY UTERÝ A ČTVRTEK - info v klubu

    chtel jsem zmenit na: Basketbal zewl session club: TĚLOCVIČNA SE HLEDÁ - info v klubu

    pise mi to ze : Nový název klubu musí být částí starého názvu, tj. lze jen stávající název zkrátit z jedné nebo druhé strany. Minimálně musí mít název 5 znaků.

    Co je špatně?
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: Tohle se nereloaduje, spis si ho do pratel pridali nejak divne.

    Kazdopadne do klubu jde zvat i ne-pratele, takze je to asi fuk.
    HARALD
    HARALD --- ---
    PEEP: Před pár lety to bylo kolem 5. hodiny ranní. Třeba to tak je i dnes.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    PEEP: Můžeš jim prostě nastavit práva v příslušné záložce u klubu a poslat cílovému člověku link na klub.
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Ha! Tak právě to zničehonic přestalo dělat a zas je všechno v pořádku. Po třech týdnech. Tak sláva.
    PEEP
    PEEP --- ---
    mam dotaz - zalozil jsem soukromy klub - teda krom toho, ze do nej muzu pozvat pouze lidi, kteri me maji v pratelich (coz bych se skripenim zubu presel), tak se mi nedari pozvat lidi, kteri si me pridali do pratel dneska - jak to je? kdy probehne nejaky systemovy reload pratel, abych je videl v lidech, kterym muzu poslat pozvanky?diky
    SALO
    SALO --- ---
    LODBROG: hyperbola. mame 21. storocie, pracu strojov by mali robit stroje.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SALO: Jasně - psát si to růčo a vystřihovat zvládneš třema kliknutíma za 5 sekund, tak určitě :P

    TRISSIE: Jo, chápu :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LODBROG: já neříkám, že to nutně potřebuju - jen že kdyby taková featura existovala, tak by měla tohle využití a tedy by nebyla úplně blbá :-)
    SALO
    SALO --- ---
    LODBROG: pripadne si ich moze pisat na papieriky alebo vystrihovat z novin. tiez to funguje.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    TRISSIE: A co si takovéhle věci rovnou kopírovat do bloku ?
    Třeba s přidaným linkem na ten post do dizkuze?
    Já mám třeba blok tradičně velmi obsáhlý (tahle funkce být zrušena, přijdu o spoustu vědomostí :P

    Anebo si linky na konkétní příspěvky kopčit do pošty (a poslat sama sobě).
    Jsou to improvizovaná řešení, ale fungují :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Android 6.0.1 a děje se to i s HW (bluetooth) klávesnicí. Současně jsem teď psal reakci na amazon a tam se to neprojevovalo, tj. nyx specific a ne třeba kontrola pravopisu.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Jaky os?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Když jedu nyx na tabletu, tak mi velmi citelně laguje psaní - ať swiftkey, tak defaultní klávesnice.
    Podlem OS monitoru na liště, to vytizenim tabletu není. Nekomunikuje nyx příliš agresivně po síti?

    Případně, čím to prověřit?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRISSIE:
    to uz lepsi nejak skatulkovane pripominky...
    Ty jsou totiz neprozretelne delane na par prispevku... uz jen tim ze se snazi ukazovat cely prispevek a ne jen nejaky headline... jelikoz uz tam je pripojovani komentaru, tak skatulkovani by nemusela byt nejaka pruda...
    AETHER
    AETHER --- ---
    BUCKOWSKI: V auditku ne, jen v lastu - tj. ne specificky pro jeden klub.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NYX: v nichž se ovšem hledá trochu suboptimálně, pokud jich má člověk hodně...
    dovedu si představit to, co BUCKOWSKI navrhuje, jako fakt super věc třeba v klubech o vaření - člověk by si takhle udělal něco jako vlastní nyxovou kuchařku (teda až do příštího zálohování klubu :-)
    NYX
    NYX --- ---
    BUCKOWSKI: K tomu jsou upominky, ne :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NYX: takže posílám návrh... klidně jen do premiovky a aspoň budu mít důvod si ji pořídit.
    je to pro mě způsob, jak si označit přídpěvky, co chci znovu vidět a myslím, že by se to mohlo líbit více lidem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam