• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Btw. šlo by nemazat upomínky při smazání původního postu? Není to nic, co bych musel mít na věčný časy (od toho blok), ale fakt nepotěší, když šikovný spolusprávce wipne celou diskuzi, že mi delší reportáže zmizej z upomínek...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TRAGED: Mam celkem snad i slusnou predstavu...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    No implementaci video tagu furt nějak lelkuje - přitom udávaný problém s autoplayem těch videií dle formátu buď neexistuje nebo je řešitelný...

    A tak tu místo toho jsou desítky MB velké gify (za které jsou určitě FUPaři vděční), které se stahují automaticky bez možnosti to individuálně spouštět.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ANARCHY: Obavám se, ze daný systém abuser ještě v rukávu par mulťáků má.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TRAGED: Vsak to je v poradku, proto tu tahle diskuse je, Nyx i ostatni admini ji samozrejme ctou a i diky ni vyhodnocuji co se na nyxu deje, a co se s tim da ci neda delat...
    A mam za to, ze puvodni problem kvuli kteremu tato diskuse vznikla, je minimalne pro tuto chvili vyreseny a mam i za to, ze snad nic podobneho v dohledne dobe nenastane - pokud ano, staci dat vedet a budeme se tim zabyvat
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ZUULLUU: Me to přijde jen tragikomické, ale protože tu byli popsány i celkem vážné případy, kvůli kterým se vůbec DI implementoval, tak mi přišlo rozumné na tenhle typ zneužívání systemu z Upozornit.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NOP: vsak dokud to nepresahne uroven jedne diskuse, tak do takovych hadek admini nijak nezasahuji a nechavaji je spravcum dane diskuse, at si to vyresi podle sveho uvazeni - pokud to zacne pretekat do dalsich diskusi, pokud se kvuli tomu zacnou zakladat multiIDs a podobne, tak vlastnici dotycnych multiIDs jednoho dne zjisti, ze se na ne uz nepriloguji, a pokud s tim pokracuji dal, tak se jednou neprihlasi ani na sve primarni ID.
    A kazdy, kdo ma pocit, ze ho nekdo jiny nejak pomlouva nebo urazi, ma moznost se na adminy obratit, aby to vyresili. Od toho tu admini jsou...
    NOP
    NOP --- ---
    ANARCHY: Ale flamy v rámci klubu jdou řešit udělením RO a banu. Double ignore, zdá se mi, spíš podporuje následné pomlouvání atp. a slabší povahy vede právě k založení dalšího ID.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jeden o voze, druhej o koze.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TRAGED: Jestli na to nekdo jiny bude ci nebude zvedavy je jeho vec- stejne tak v normalni verejne diskusi muze nejake flamewarove prispevky preskakovat a ignorovat - minimalne ja to tak tedy delam, je to porad to same a nic objevneho se v tom IMHO najit neda, skoda s tim ztracet cas - ze se nejaci dva lidi nemaji v lasce zjistis po prvnich par prispevcich a pak uz je to nuda...
    A i do toho soukromeho klubu tak, jak jsem ho popsal, muze jeho autor ve snaze nekoho pospinit posilat pozvanky, takze se tam stejne ti, kteri by se o ten flamewar ve verejne diskusi zajimali, nakonec podivaji a pripadne tam zacnou chodit - takze tam vznikne i to pripadne publikum - ostatne kdyz se na libovolny flamewar podivas, tak se ho ucatni vetsinou maximalne 5-10 lidi, ne vic - zbytek je tim zpravidla spis otraveny, protoze to rusi a likviduje libovolnou seriozni diskusi k tematu.
    A z praxe vim, ze v podstate v zadnem pripadu nejakeho flamewaru nefiguruje na jedne strane jen jeden clovek, , a z tech nezucastnenych se prakticky vzdy najde dost znechucenych necim podobnym tak, ze se i o tom pomlouvani v pripadne oboustrannem ignoru dotycny zahy dovi a ma tam moznost se branit, pripadne to adminum nahlasi nekdo z tech nezucastnenych - vetsinou tomu lide nechteji verit, ale prakticky vsechny podobne pripady adminum hlasi nezucastneni pozorovatele z donuceni a ne primi akteri neceho podobneho...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ANARCHY: To si hodně to porovnání pritah za vlasy.
    A) opravdu by na to byl zvědavý někdo jiný natolik, aby kvuli tomu lezl do jiného klubu?
    B) lež či pomluva vyslovena ve veřejném prostoru je daleko závažnější než v klubu soukromém
    C) v soukromém klubu nebude mít případný manipulátor dostatečně široké obecenstvo, takže jo to nebude bavit
    D) jaká motivace stojí za přidáváním si někoho do DI a poté jeho obcházení přes multiID? Vůbec v takovém jednání nevidím smysl. A když po pustím uzdu fantazi, tak nedojážu vymydlet žádnej "čistej" úmysl
    E) bez porušení pravidel NYXu nejsi sám schopen zjistit, jedtli ti je nebo není jak ty píšeš škoda působena.
    NOP
    NOP --- ---
    ZUULLUU: Já jsem pro úplné zrušení doubleignoru..

    Taky nechci začínat flame, ale když už se tu diskutuje na toto téma, tak jsem přidal pár postřehů.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ZUULLUU: Nadstandardni ochrana soukromi je nadstandard - tim, ze neco pises na verejny diskusni server se soukromi co se tyce takoveho vyroku/prispevku vzdavas, ne?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TRAGED: Pokud to proti Tobe nebo nekomu jinemu nezneuzije, tak nikomu nevznika zadna skoda, ne? Uplne stejne by to proste mohlo vypadat tak, ze si zalozi soukromou diskusi kam pozve vsechny krome toho, kohop by si jinak dal do oboustranneho ignore, a tam by propiral jeho vyroky - tomu omezeni nebo zruseni oboustranneho ignore nijak nezamezi...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ANARCHY: Jenže na to v rámci systému nemáš moc šanci přijít, aniž bys sám porušil pravidla.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ZUULLUU: je to tak, protoze Nyx coby provozovatel a autor serveru se tak rozhodl - nekterou funkcnost dava uzivatelum bezplatne, a za jinou, kteoru povazuje za nadstandardni, holt chce nijak velky poplatek - nikoho k tomu nenuti.

    TRAGED: Vsak existuji systemove prostredky jak se proti necemu podobnemu branit - pokud nekdo ma pocit, ze nekdo jiny zneuziva podobne mechanismy, pripadne pouziva multi-IDs, napada ostatni a podobne, potom ma moznost pozadat adminy o provereni cele situace a o pripadny zasah
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Než se naplno rozhoří další flame o který mi nejde. Smyslem napsání bylo jen upozornit adminy na praktiku zneužívání DI s kterou jsem se čerstvě "potkal" a přidat ji tím na misku vah svědčící proti "Samoobslužnému" DI.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    NOP: něco na tom je. Ale jsou individua, která jsou i pěkně pomstychtivá a zlá. A ta, když nevidí co píšu, alespoň běžně a musí se skrývat a dávat si pozor pod jiným nickem, aby se neprozradila a tudíž nemůžou tak moc psát pod ním... Nadělal jsem si tady zlou krev, něco mám na svědomí já, něco někdo jiný. Je lepší klid, když se nevidíme.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Resp. ne jinej názor. Tvůj názor je dobrej, vpodstatě nenapadnutelnej a určitě ti ho neberu. Akorát je mi to co adresuje jedno (rozpadávání diskuze atp.) a jsem vděčnej za něco jiného.
    NOP
    NOP --- ---
    VESPER_INDIGO: Hele a neni právě to, co píšeš důvod pro obyč ignore, ne ten oboustrannej..? Nechceš vidět výplody chorejch mozků, tak použij obyč ignoraci, ne? Double byl zavednej kvůli stalkování/flejmům přes půl nyxu a jinejm závažnějším věcem. Tedy alespoň dle slov adminů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam