• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    "mam rad holky, auta a hodinky a rad to davam na odiv" .. FIXED! NZ :-]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    To jsem se chtel adminu zeptat - Jak presne funguje "Schovavani reakci? To ze jsou mi schopvavany reakce na toho kdo me ma v DI jsem uz zjisitl, funguje tyo pro nej stejne? Tzn, ze prispevek reagujici na nekoho, koho ma v DI se jemu taktez nezobrazuje?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    lol
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VYHULENY_UFO: mam rad holky, auta a hodinky a nemam rad lidi co nemakaj, zavidej a fetaky..tak to tu bylo plno let dost komplikovany no..ale pak nastal exodus nekterejch idcek zpatky na cyberspace a zbytek vyresil DI, protoze je skvelej :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: ale je za ně spousta koksu a mulatek :o
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    peníze jsou kryptofašistický
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: co si vlastne tem nebozakum na nyxech udelal, ze si kolikrat jeste vetsim centrem diskusi nez pan vyhuleny_ufon? To ty mistni alternativce a priznivce "vseho jinak, ale hlavne ne normalne" tolik sere jenom to, ze si umis vydelat? Vzdyt je to normalni, ze clovek nechce bejt chuda spina nebo pomatenej hipisak s mozkem vymletym od psychedelik.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LODBROG: nic prosimte..ona je jen paleckosberac...sama umi cist, tak vi ze tu fukci DI vychvaluje i vyhuleny ufo, claven a dalsi lidi...Jen si vybrala zrovna nas dva, protoze se ji to hodilo do prispevku..coz ty palecky jen potvrzujou..zbytecny resit :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HANNA: Opravdu? Rozveď to - jak to vypovídá o užitečnosti funkce?
    Koudy a Lodbrog jsou kdo?
    Někdo kdo nemá právo mít názor na funkce nyxu nebo ho říct? Nebo je využívat?
    Měřítko je tady že někoho nemáš ráda, jo?

    Povídej, hořím zvědavostí.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VYHULENY_UFO: jeden z důvodů, proč jsem je vypnul.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HANNA: a lajkujou to ti nejvetsi odpurci, kteri sou nasrani ze do nekoho prudili, tak si je do nej dal :D..klasika..mam rad vesmir v rovnovaze:)
    SITH
    SITH --- ---
    AETHER: ale čas mi každý rok napsat že mi dochází premiovka si najít umí :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HANNA: zkus si procist diskuzi nize..mas jich tu trochu vic..;)..ale dobrej trolling..chvalim.
    HANNA
    HANNA --- ---
    myslím, že o užitečnosti a prospěšnosti DI dost vypovídá i to, že jeho hlavními zastánci jsou koudy a lodbrog
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Asi půjdu do tripleignoru, ale proč někdo spravuje server, když na to nemá dlouhodobě čas, peníze, počasí whatever? Kdy naposledy jsem v tomhle klubu četl něco jiného než

    - je to zbytečná funkce
    - nyx nemá čas
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Možná tě má v DI.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Rikal nekdo mp4?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: Možný kdyby Nyx alespoň zareagoval, jaké varianty, kdy zhruba, kdy budou hotové video-noautoplay tagy,... prostě kdyby to tu neignoroval.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VYHULENY_UFO: jop..to by mi treba u NOPa uplne stacilo..Nejsme v zadnym sporu, ale ta ikonka mne brutalne drazdi a vypnout jdou jen globalne..ale dam si ho do normalniho ignoru a bude to ok..:)
    SALO: Tak lidi resej to co ctou..to je normalni...Me se na to ptaj i treba na srazech nyxu..nekam prijdu a hned..tyvole koudy cetla sem tohle a tohle...a ja rikam..co to je paneboze za picovinu?..Proste kdyz te chce nekdo pomlouvat, tak te pomlouva..v tom mu zadnej DI nezabrani..DI je ale dobrej v tom pripade, ze tu skupinu hateru/trollu/internetovejch silaku atp..jak to rict.."netriggerujes" svejma postama..vis jak to myslim?..Proste napises do klubu co vas potesilo "potesila me dovolena na ktery sem byl tady a tady"...to samy tam muze napsat 100 lidi a dostanou 100 plusiku a vsechno je vklidu..napises to ty a vyskace tam skupina 20 hateru a je z toho flame...kdyz to hateri cist nebudou tak nebude flame a klid na obou stranach barikady..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    add blikajici ikonky pro epileptiky, to by se docela hodin ignorelist na ikonu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam