• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DWAY: Ctrl+F5
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DWAY: Jinými slovy, starý avatar se v menším rozlišení drží v keši, i když už má uživatel nový?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nahlasil bych to jako bug, ale hlaseni bugu je rozbite :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    HARALD: Koudy v prispevku ma jeden avatar, ale kdyz pluskuje jiny prispevek, ma jiny avatar.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DWAY: Není to jasné ani z vysvětlení.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Pokud by to nebylo z obrazku jasne, jedno ID dva avatary.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: děkuji za odpověď v první chvíli jsme znejistěl, zda to není jinak v nějakém grafickém provedení, dal jsem výchozí a žádná změna (používám skins/blue, ale nyní mám pro test forest4)
    jakmile chci vidět "příchozí upozornění" tak je vždy v nepohyblivé liště úplně dole vpravo dole - musím scrollovat), ano pokud jsem online a někdo zareaguje, tak vyskočí v téže oblasti upozornění)

    menu vlevo (úvod, pošta, témata, ...) je pěkně vždy na svém místě, nikam se nepohybuje (super) pokud by tam přibylo políčko "upozornění" či jinak nazváno (reakce atd), tak by to bylo super.
    Děkuji za trpělivost (mohu případně dodat screenshoty)
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: Pokud tam neco je, je paticka stranky videt i bez scrollovani, ne?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ELIDOR: hode stesti
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    zdravím, snad jsem ve správném klubu
    mohl by autor nyxu převést ikonku s odkazem: https://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices
    z pravého dolního rohu (úplně dole v pravo - nutno scrollovat) k menu, třeba pod nápovědu? (tzn. se jen o jedno políčko rozšíří menu)
    děkuji (pokud již bylo řešeno a zamítnuto, pak se omlouvám)
    Petr C.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KEJML: Trochu jsem to zkoumal. V Opeře 12 stačí přidat následující uživatelský CSS:
    tr.front-advanced-login-options {
    display: table-row !important;
    }
    Pro ostatní prohlížeče se to asi dá vyřešit přes ABP nebo doplněk typu Stylish, až budu mít čas, ještě se na to podívám.

    EDIT: V ABP to lze vyřešit přidáním filtru
    ||*nyx.cz/skins/forest4/nc.css*
    Sice ta úvodní stránka pak vypadá trochu hnusně (bez skinu), ale zase jsou vidět všechny checkboxy.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak pokud nemá čas a přitom ani nechce dát komunitě zdrojáky (a pak jen schvalovat merge requesty), tak je to pak neřešitelný problém.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KEJML: navic kdyz se to skryje, tak pak tlacitko registrovat je hned pod prihlasenim a kdyz si na mobilu, tak zatimco prihlaseni je jenom tlacitko, registrovat je aktivni pres celou sirku, a kdyz je to bez tech checkboxu hned pod sebou, tak skoro vzdycky se mi podari kliknout na registrovat, pokud si to pred tim nezvetsim.
    urgoval sem nyxe i v poste, aby tem dal aspon dva br aby to nebylo hned pod sebou, ale ze pry nestiha, ma moc prace.
    kdyby tam byly ty checkboxy vzdycky, tak by se vyresil i muj problem...
    nedavno mi skoncila premiovka a dokud se tohle nezmeni, tak si ji proste nekoupim, to sem nyxovi taky napsal, je to na nem.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: To už si může každý posoudit sám. Ale checkboxy mají skryté všichni.

    Naučil jsem se s tím žít, ale prostě nechápu ten přínos pro uživatele, bohužel ani Nyx na to nedává odpověď.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmm tak my bad, nedoslo mi ze to asi bude kvuli embednutym obrazkum z jinych serveru.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmm zajimave tak ve sledovanych to secure je, ale v jednotlivych klubech ne.



    DWAY
    DWAY --- ---
    btw neplanuje se nejaky prechod na https?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEJML: jo takhle.
    (ja zas nechapu proc nechat prohlizec aby si pamatoval moje hesla)
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: To samozřejmě chápu, ale nechápu, proč jsou ty volby ve výchozím stavu skrytý. Nevidím v tom vůbec žádný přínos a jen mne to otravuje, když mám jméno a heslo předvyplněné prohlížečem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam