• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    NAVARA: ted mi doslo, ze kdyz jsou na strance videa, tak to trva jeste dele...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRACONIK: i.nyx.cz s obrázky má často dost prodlevu než všechno pošle - a blokuje zbytek (skripty, ikonky fontů,...) než se načtou
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    ahoj, v posledni dobe (treba par mesicu)
    se mi deje to, ze pri nacitani libovolne stranky mam loadovaci ikonku i nekolik minut a prohlizec hlasi "connecting". Muzu poslat info z konzole, kdyz mi reknete co mam udelat :)
    jinak: macos High sierra, chrome uptodate. ale mam korporatni image systemu i chromu, takze buhvi co to blokuje na me strane mozna...
    URZA
    URZA --- ---
    Njn tak asi s tou mezerou no,..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    první je z mezerou. A máš to deterministické...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    URZA:
    - myslim ze nahledy nejsou moc pouzivane
    - myslim ze relevantnost prispevku je tak kratka a ma tak kratkou zivotnost, ze je vubec zbytecne se o tom bavit (muj nazor).

    Pokud chces determinicnost, tak si ten title kopiruj vzdy sam a za odkaz dej mezeru.

    http://www.e15.cz/

    E15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události
    http://www.e15.cz/
    URZA
    URZA --- ---
    A nemohl by to nyx zkusit vytahnout v ramci nahledu a kdyz to nestihne v nahledu to uz nezkouset po odeslani?

    Nebo treba dat nejaky delsi cas na to to zkusit? Nebo treba nejaky async callback ktery by to pak nacpal do toho prispevku dodatecne? Ten by mohl mit timeout na par sekund,.. a lidi by nemuseli resit ze se jim tam ten title neobjevil a mazat kvuli tomu prispevek a posilat ho znova
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    URZA: když dáš za url mezeru, tak to dělat nebude
    URZA
    URZA --- ---
    PISKVOR: No to chápu jako uživatelovi mě to nijak nepomůže. Mě vadí hlavně ten nedeterminismus, že jednou jo jednou ne, a jednou stejná stránka napoprvé titulek nenačte a napodruhé ano - a to se mi stává dost často.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    URZA: To záleží spíš než na nyxu hlavně na tom, jak moc deterministická je ta cílová stránka, skoro si myslím;)
    URZA
    URZA --- ---
    NYX: a nedalo by se to nějak změnit aby to bylo víc deterministický? Mě by ani nevadilo dávat title ručně. Vadí mi když to jednou random udělá a jednou random ne.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    15128 ms s adblockom, ale mam tu iba taky slaby office notebook
    NYX
    NYX --- ---
    CAIDEL: V tomhle pripade to vypada na ten casovy limit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CAIDEL: Prý ještě nějaké další limity - z Aktuálně.cz třeba se to nezobrazí a nezobrazí, byť odpovídá v desítkách ms.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    URZA: Mám za to, že je tam nějaký časový limit - pokud NYX zvládne z cílové stránky title vyextrahovat do nějakého času, tak ho tam přilepí, pokud ne, nic nevkládá.
    URZA
    URZA --- ---
    Ahoj, proč se mi u url odkazu v příspěvcích občas objeví ten vyextrahovaný title nad nima a občas ne? Má to nějakou logiku? Teď jsem třeba pastnul url (jenom), odeslal, title se neobjevil, tak ok smazal jsem a postnul znova s ručně přidaným titulkem, objevil se tam ten ruční i ten automacký, ok tak smazat podruhé, postnout jen url, objeví se s vyextrahovaným title. Nešlo by s tím něco udělat? Stačila by třeba nějaká indikace před odesláním, která mi naznačí jestli k tomu mám title přidávat ručně nebo ne. Díky moc
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DZODZO: Jo. Web funguje všude, ale nyxdroid mi připadá o něco pohodlnější.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SPIKE411: co je nyxdroid? nejaka specialna appka na nyx? lebo skusal som aj na androidovom tablete (chrome) aj na windows phone (edge) a na oboch mi to funguje
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMBRIDER: NYX: jj, je to tam, ale mas trosku tricky autofill, oci vidi neco jineho, protoze:

    převést komu:
    zbývajících dní: xxx převeditelných)
    kolik dní: dragon
    Vaše heslo: ••••••••••••
    komentář:


    stealth technology trosku :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    DZODZO: Bohužel na nyxdroidu to zrušení plusu/mínusu IIRC nefunguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam