• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HWLLFFRDD: Aha!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ADMIX: Jestli myslíš tohle, tak to není betou, ale nastaveným datem, kdy ukázat výsledky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Diky za odpovedi na nevyrcene otazky :D To teda nechapu, proc anketach je odjakziva moznost "chci videt vysledky" :(
    NOP
    NOP --- ---
    Na nyxdroidu také.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    v mobilní aplikaci pro iPhone to je zcela normální stav
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zda se mi to, nebo jsem ted na bete videl vysledky ankety i kdyz jsem jeste nehlasoval?! :>
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PHAILO: vip darcem se stanes, kdyz 5 let platis premiovku bitkojnem a predpokladas, ze prijemce prisne drzi ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYHULENY_UFO: Mně ignore nevadí a klidně bych se stal VIP dárcem. Ale dokud bude existovat double ignore tak nic.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VYHULENY_UFO: ono by byla fakt strasna prdel i to kdyby se jen zverejnila mapa ignoru :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PHAILO: to uz je pak otazka, jestli neudelat nejakou superpremiovku pro vip donatory jako sem treba ja, kde by sis mohl di zrusit, pripadne bys mohl rusit ideckum zaznamy o ignorech. nekdo si te prida, tak se vyndas a pohoda :D
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    TRAGED: Ať ji klidně zvedne, ale dokud nebude zrušen DI, tak do ní už nejdu :-P
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PISKVOR: High Availability. A neservirovani je přesně to, co se děje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRAGED: Hormonální antikoncepci? ;) Jestli to trvá řádově minuty, možná by stačilo jít opačným směrem a na tu dobu prostě přestat servírovat 80 a 443.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Takže ma NYX zvednout cenu premiovky a nasadit HA, aby byla údržba atp seamless? ;-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ADMIX: Ono je to docela na hovno pro lidi co zijou v jinym casovym pasmu a 3.30 rano CZ casu je pro ne odpoledni siesta. Nahazet vcera trailery ze Superbowlu do auditka o trailerech bylo pro me trochu utrpeni...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LEXXA: Vole :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ADMIX: aha, ja myslel ze nam hazes live postrehy. ty posty byly minuty od sebe tak jsem si rikal ze season finale musi stat za to :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Kdyz jsme u lagu, tak pravidelne kazdej den okolo 3:30 nejde postovat (ted se uz asi 10 minut pokousim odeslat prispevek). Vraci se 504 FUUUUU

    Pocitam ze jede nejaka zaloha databaze nebo neco s write lock, a vlastne to ani neni stiznost, spis jsem se musel pousmat, jak casto se clovek ocitne v situaci, kdy NUTNE potrebuje v pul ctvrty rano shitpostit a nejde mu to :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: no kdyz vypnu noscript, tak napis problikava dal, takze jim to neni. nic, na co bych umrel :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO: Google na chromem jadru. Blokator max nativni ale nevim zda na tom stroji neni vypnuty...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam