• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HASH
    HASH --- ---
    Dík - nechápu, že jsem to neviděl
    SALO
    SALO --- ---
    HASH: premium-only. personal > settings > discussion settings > hide my posts from search
    HASH
    HASH --- ---
    Jde v settings zablokovat, aby moje prispevky byly vyhledavatelne?
    Videl jsem to u nektereho z uzivatelu, kdyz jsem ho zkousel prohledavat, ale v menu jsem to nikde nenasel...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz je clovek admin v klubu, da se upravit url, kterym rychle dava ro? Napr. to

    https://www.nyx.cz/index.php?l=topicexec;id=45;user=CHROCHTADLO;id_wu=49066815;slap=week;imgsec=5da

    bude/mohl by prosim system akceptovat zmenu parametru "slap", abych si mohl napsat skript a mit v rychlym menu 2tydenni RO?

    Pak otazka k API. Muze mi NYX vratit pres API seznam ID, datumu a poctu smazanych prispevku z admin logu (?l=topic;l2=6;)?
    NYX
    NYX --- ---
    22DAEMON: Budu na to myslet az budu obnovovat :-)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    Nevím, kam směřovat tenhle dotaz, zkusim sem, kdyžtak budu rád za pomoc na koho se obrátit:

    Jde s někým z adminů řešit změnu majitele privátního klubu, když to nemůže provést původní majitel? Chápu, že jde o dost individuální dotaz a zásah, nicméně původní majitel je bohužel již nějakou dobu po smrti.
    MATT
    MATT --- ---
    NAVARA: presne ve spojitosti s timhle auditkem me to napadlo. jestli se nekde dostava vic plusu? treba za zachranu planety nebo sbetovej mir ;)

    ale treba USTAV ma vic sledujicich, nez Svleceny bez plku.. (877 vs 705). duvod je jasnej, ale to uz je podruzny ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATT: nejpopulárnější audítko jsou svlečený nyxačky :)
    MATT
    MATT --- ---
    nevim kam s tim, ale napadlo me, jestli jsou nejaky nyxi statistiky a rekordy? nejoplusovanjesi prispevek v historii, nejoblibenejsi auditko, atp... ? dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARDCABB:
    přesun na konec: END
    potvrzení: ENTER
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    neslo by prosim tento form a tlacitka zopakovat taky NAHORE na strance s pravama? v diskuzich kde je tech prav nekolik stranek je fakt k posrani porad jezdit uplne dolu pro submit nebo pridani dalsiho usera.

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HWLLFFRDD: Aha!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ADMIX: Jestli myslíš tohle, tak to není betou, ale nastaveným datem, kdy ukázat výsledky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Diky za odpovedi na nevyrcene otazky :D To teda nechapu, proc anketach je odjakziva moznost "chci videt vysledky" :(
    NOP
    NOP --- ---
    Na nyxdroidu také.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    v mobilní aplikaci pro iPhone to je zcela normální stav
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zda se mi to, nebo jsem ted na bete videl vysledky ankety i kdyz jsem jeste nehlasoval?! :>
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PHAILO: vip darcem se stanes, kdyz 5 let platis premiovku bitkojnem a predpokladas, ze prijemce prisne drzi ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYHULENY_UFO: Mně ignore nevadí a klidně bych se stal VIP dárcem. Ale dokud bude existovat double ignore tak nic.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VYHULENY_UFO: ono by byla fakt strasna prdel i to kdyby se jen zverejnila mapa ignoru :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam