• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravim.
    Ve Firefoxu mi prestaly prestaly fungovat nektery funkce a vychytavky NYXu.
    Treba v historii sledovanych diskusi filtr na diskuse s prispevky, nebo obrazek citovaneho prispevku po najeti mysi na jeho odkaz.
    Nakonec jsem zjistil, ze je to zapnutym Adblockem. Mam premiovku, takze ho tady muzu mit vypnutej, jen jsem si rikal, ze to nahlasim, ze by se to mohlo nekomu hodit.
    HASH
    HASH --- ---
    Dík - nechápu, že jsem to neviděl
    SALO
    SALO --- ---
    HASH: premium-only. personal > settings > discussion settings > hide my posts from search
    HASH
    HASH --- ---
    Jde v settings zablokovat, aby moje prispevky byly vyhledavatelne?
    Videl jsem to u nektereho z uzivatelu, kdyz jsem ho zkousel prohledavat, ale v menu jsem to nikde nenasel...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz je clovek admin v klubu, da se upravit url, kterym rychle dava ro? Napr. to

    https://www.nyx.cz/index.php?l=topicexec;id=45;user=CHROCHTADLO;id_wu=49066815;slap=week;imgsec=5da

    bude/mohl by prosim system akceptovat zmenu parametru "slap", abych si mohl napsat skript a mit v rychlym menu 2tydenni RO?

    Pak otazka k API. Muze mi NYX vratit pres API seznam ID, datumu a poctu smazanych prispevku z admin logu (?l=topic;l2=6;)?
    NYX
    NYX --- ---
    22DAEMON: Budu na to myslet az budu obnovovat :-)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    Nevím, kam směřovat tenhle dotaz, zkusim sem, kdyžtak budu rád za pomoc na koho se obrátit:

    Jde s někým z adminů řešit změnu majitele privátního klubu, když to nemůže provést původní majitel? Chápu, že jde o dost individuální dotaz a zásah, nicméně původní majitel je bohužel již nějakou dobu po smrti.
    MATT
    MATT --- ---
    NAVARA: presne ve spojitosti s timhle auditkem me to napadlo. jestli se nekde dostava vic plusu? treba za zachranu planety nebo sbetovej mir ;)

    ale treba USTAV ma vic sledujicich, nez Svleceny bez plku.. (877 vs 705). duvod je jasnej, ale to uz je podruzny ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATT: nejpopulárnější audítko jsou svlečený nyxačky :)
    MATT
    MATT --- ---
    nevim kam s tim, ale napadlo me, jestli jsou nejaky nyxi statistiky a rekordy? nejoplusovanjesi prispevek v historii, nejoblibenejsi auditko, atp... ? dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARDCABB:
    přesun na konec: END
    potvrzení: ENTER
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    neslo by prosim tento form a tlacitka zopakovat taky NAHORE na strance s pravama? v diskuzich kde je tech prav nekolik stranek je fakt k posrani porad jezdit uplne dolu pro submit nebo pridani dalsiho usera.

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HWLLFFRDD: Aha!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ADMIX: Jestli myslíš tohle, tak to není betou, ale nastaveným datem, kdy ukázat výsledky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Diky za odpovedi na nevyrcene otazky :D To teda nechapu, proc anketach je odjakziva moznost "chci videt vysledky" :(
    NOP
    NOP --- ---
    Na nyxdroidu také.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    v mobilní aplikaci pro iPhone to je zcela normální stav
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zda se mi to, nebo jsem ted na bete videl vysledky ankety i kdyz jsem jeste nehlasoval?! :>
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PHAILO: vip darcem se stanes, kdyz 5 let platis premiovku bitkojnem a predpokladas, ze prijemce prisne drzi ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYHULENY_UFO: Mně ignore nevadí a klidně bych se stal VIP dárcem. Ale dokud bude existovat double ignore tak nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam