• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: Ja jsem dostal video tag, uz mi nic nechybi :))
    LUCIEN: asi spatne nastavenej product owner no :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: ehm...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ADMIX: No, krome odpovedi Nyxe na vetsinu mistnich dotazu, mi tady chybi funkce, o ktery jsem treba zadal pred 2 lety. Nastesti nyx umi filtrovat, tak to muzes zkusit pouzit. A tu o tom DI uz jsem rikal?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LUCIEN: A tobe tady neco chybi?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LEXXA: Ja bych ten dotaz lehce poupravil na - planuje se vubec jeste neco?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ciste ze zvedavosti, planuje se 2FA? jedno jestli pres U2F nebo seedem.
    (uvedomil jsem si, ze jsem si uz 13 let nezmenil heslo:) )
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak me napadlo, neslo by integrovat Nyx s Discord? Neco ve stylu transportu na Jabbim.cz.

    Klidne treba jenom na postu a par klubu...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KOCOURMIKES: DI je funkce premiovky. Pokud není premium aktivní nejde ani DI.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    oboustranny ignore vam fungoval spravne pouze a jenom v premiove verzi ? ja mel za to ze funguje i v neplacene a pak se divim ze na moje prispevky odpovidaji lide co mam v oboignore
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SKAFF: m je evil
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    když se postne link na m.youtube ( https://m.youtube.com/watch?něco )

    tak se do postu nenatáhne video ani titulek
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kdyz vidim ty cookies, ono nejde o cookies ale o to zda se pouzivaji k analytice uzivatele ne ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISKVOR: nn, já tím taktně naznačoval, proč je to dneska tak 'revsky pomalý :)

    ale asi už hotovo...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Interně kvůli vyhledávání poměrně nezbytně, a v auditku v Právech je úplně vespod políčko "nepřihlášení" - tj. "na toto auditko je vidět zvenku."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    nyx se indexuje?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OSIP:
    Me prijde divne si pres postu NYXu posilat 10MB fotky... TO bych asi volil jiny transportni mechanismus - idealne k tomu urceny...
    OSIP
    OSIP --- ---
    Tak tedy dotaz na NYXE - Není možné to navýšit? Mě přijde zvláštní nabízet v premiovce 1GB kapacitu webspace, ale jen po max. 9 MB souborech.
    ADITU
    ADITU --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: je to dost dobře možné, že nebylo dlouho aktualizováno.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ADITU: je tam uvedeno 1 MB, ale přiložit lze i 9 MB. Při 10 MB mi to hlásí to samé jako OSIP, takže bych řekl, že ta čísla, co tam jsou uvedená, už nejsou aktuální (stejně jako velikost prostoru pro uživatele s/bez prémiové verze).
    OSIP
    OSIP --- ---
    Zdravim, v poste ke zprave nejde pripojit 10 MB obrazek. Pise to "problém při nahrávání souboru (Request Entity Too Large)". Pritom mam 946 MB volnyho mista. (Premiovku mam.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam