• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: snagit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: v cem delas ty kolecka ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRISMEGISTOS: jistě :)

    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    Má prémiová verze nějakou funkci, která zabraňuje zobrazování keců v klubech určených k postování obrázků a fotek?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULLUU: Takze klidek. Nechala jsi se vytocit naprosto nicim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULLUU: To ty vsechno poznas z prispevku? Nejsi ty nahodou i internetovej hrdina ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULLUU: neboj. vysad a ono se to srovna.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    co se to tu deje ? twl klid.
    L4MA
    L4MA --- ---
    triggered. :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    ZUULLUU: to sedi od labilniho idcka, ktery ma jen par duplicit:

    - MAJANA
    - _MAJA
    - MAJANA_
    - ZULLUU
    - COLOMBIAN
    - COIOMBIAN
    - ZAPATHA
    - _NULA_
    - BLUNTED
    - ZUULLUU

    a vyrizuje si ucty s lidma v komentarich pratel. :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja si do double dal par lidi co na mne utocili aby vychladli. nemel jsem proste na jejich pindy chut.
    jednou proto, ze jsem byl natolik dotycnym vytocen (znali jsme se dele) ze jsem se rozhodl ho uz dale nevidat. velice to na rozbiti vztahu s prudici pomaha. po 2 letech si jsme si cizi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VACA:
    muzu si nastavit aby me nekdo neminuskoval anonymne, ale jinak souhlasim, ze by vsechny nemely byt anonymni. taky me nekdy zajima, jak nejaky "nekdo" dava nejakemu nazoru minus abych si ho zaradil...

    Ale tak ono lide jsou vesmes individua, ktere tento socialni svet berou moc realne a strasne se jich dotyka kdyz je nekdo minuskuje, nebo nedejboze nekdo cte jejich prispevky... Proste jsou labilni...

    Taky jsem nemel duvod o DI vubec uvazovat...
    VACA
    VACA --- ---
    je to teda už nějakej tejden stará diskuze, ale stejně bych k tomu taky rád řekl svůj názor.

    Ohledně DI, nikdy jsem ani neuvažoval o tom abych do něho někoho dával. Jednou jsem na sociální síti, a je to moje svobodná volba. Nikdo tu bejt nemusí.
    Tak proč bych chtěl bejt na sociální síti abych zároveň potřeboval mít nástroje pro rozbíjení sociální sítě? Tohle nikdy nepochopim...
    Buď prostě přijmu to, že se účastnim sociálního "experimentu" se všema jeho možnejma rizikama, totiž že se budu potkávat i s lidma se kterejma si nesedíme. Nebo prostě tam nemusim lézt, nikdo nikoho přece nenutí psát veřejně svoje myšlenkový pochody. A je přirozený že "tisíc lidí = tisíc chutí".

    Např.: co někoho nutí aby tady napsal jak si koupil nějakou cupr věc? A když už to udělá, může se divit tomu že mu to někdo jinej zpičuje?
    Oba jsou ve stejně veřejnym médiu, a oba maj svoji svobodu výroků.

    A mínusování.. Co mě osobně by se líbilo, kdyby mínusky nebyly anonimní. Nejde mi ani tak o to, abych já viděl kdo mínuskuje mě.
    Jde mi o to aby ostatní viděli koho mínuskuju já. Resp. mínusy skoro nepoužívám právě proto, že jsou anonymní. Takovej mínus pro mě nemá význam...
    Ale i naopak, myslím že kdyby mínusky byly plošně neanonymní, tak by se o nich celkově jinak přemejšlelo, a měli by větší váhu. Ale OK, beru v potaz, že pro některý lidi z nějakýho mě nepochopitelnýho důvodu je asi těžký vyjádřit svůj nesouhlas neanonymě. A že by to i možná vedlo k tomu, že by se pak někteří ještě víc škorpili protože by jejich ego utrpělo ztrátu, "to ON mi dal zase mínus" a jsme spátky u DI.

    Podle mě je to zvláštní doba kdy se sociální síťe stávají druhým domovem spoustě lidí, a ty pak mají tendence si tam vytvářet svoje pseudo soukromí a pohodlí, což je v rozporu toho co znamená sociální síť :D Podle mě je to neslučitelné, a DI to stejně nikdy nezachrání.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jsme uz tak zvykli na bug jako missing feature, ze chceme checkbox pro chybu v double ignore :) Rad bych checkbox na to aby invis fungoval i v klubu Ustav pro dusevne vysmate.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    L4MA: mluvim o ty na gate.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESTEN: anketu nevidim, zakladal ji dragon? :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    L4MA: ano, to presne tvrdim. Dobra prace.

    Ale k cemu jsou nekomu reakce na upominky by me taky zajimalo, ta anketa ma pro me hodne prekvapivy vysledky...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Video tagy pro loop, mute,... žádný zaškrtávátka nemají a taky nejsou :o
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESTEN: mas pravdu, proto nechame vsechno tak, jak to je. tak je to nejlepsi.

    nicmene bych se dovolil znovu optat, k cemu je ta funkce puvodne urcena? jak ji pouzivate?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    L4MA: kdyby pribyl jeden checkbox pokazdy, kdyz to tady nekdo navrhne, tak je jich tam dneska stovka, vzajemne nekompatibilnich. Tak se to proste delat neda.
    L4MA
    L4MA --- ---
    HARALD: urcite, nyx je typicka aplikace s naprosto perfektne optimalizovanym a nadesignovanym rozhranim, a jedna volba navic by kompletne rozmrdala celej ten dokonalej ekosystem.

    uplne vidim, jak by se to tu pak nedalo cist pres dotazy "k cemu ta volba je?", "tech nastaveni je moc, nevyznam se v tom, neslo by byto nejak zjednodusit?" pripadne "sere me, ze se to da vypnout!!! okamzite to zapnete pro vsechny!".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam